SENIORI – Druga liga centar – 4. kolo

MEDVEŠČAK – SAMOBOR 75:109 (39:46)
(23:24, 16:22, 22:29, 14:34)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 25, Mateo Gionechetti-Prahin 23, Tomislav Đurinović 18, Niko Gril 17, Bruno Srabotnak 11, Vanja Miletić 7, Dario Gazić 4, Marko Šilobod 2, Luka Žilić 2, Josip Škara; TRENER: Marin Sedlar.

U završnici prvog poluvremena, nakon izjednačene igre, Samoborci s 3 ubačene trice dolaze do vodstva od 46:39. Otpor domaćina slomili su u zadnjoj četvrtini kad, nakon odličnih obrana i brzih kontranapada, u serijama pogađaju za uvjerljivu pobjedu.

Sljedeću utakmicu Samobor igra u subotu protiv momčadi Zrinjevca 1937. u 17.30 u Sportskoj dvorani Samobor.