SENIORI – II liga Centar – 3. kolo

Samobor – Podsused 81:51 (34:27)
(21:18, 13:9, 23:11, 24:13)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 16, Bruno Srabotnak 14, Mateo Gionechetti-Prahin 13, Josip Škara 11, Tomislav Đurinović 8, Niko Gril 8, Vanja Miletić 5, Luka Žilić 4, Dario Gazić 2, Karlo Filipović, Marko Šilobod; TRENER: Marin Sedlar

Iako su Samoborci prvo poluvrijeme bili u konstantnoj maloj prednosti nikako se nisu uspijevali odvojiti na neku veću i mirniju prednost. Ulaskom Nike Grila u igru u drugom poluvremenu, obrana Samobora je proradila, osvajaju se lopte u serijama za brze kontranapade i vrlo brzo Samoborci odlaze na 20-ak koševa prednosti. Pred kraj utakmice Samobor ponovo odigrava odličnu obranu i serijom od 14:0 dolazi do uvjerljive i zaslužene pobjede i potvrde vodećeg mjesta na ljestvici.