Bruni Stojanoviću srebro, Dominiku Staniću bronca

9. listopada 2018.
293 Pregleda

Hrvatski kyokushinkai savez na Hungarian Openu održanom u nedjelju u Szentesu, predstavljali su članovi hrvatskog IKO Matsushima ogranka, Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice i Dominik Stanić iz samoborskog Fortisa. Obojica su nastupili u teškoj kategoriji juniora gdje je Bruno nakon tri dobivene i jedne izgubljene borbe osvojio 2. mjesto, dok je Dominik zauzeo 3. mjesto pobijedivši u dvije i izgubivši isto tako dvije borbe. O veličini i značaju turnira govori podatak o nastupu natjecatelja iz Nizozemske, Rusije, Ukrajine, Poljske, Srbije, Izraela, Španjolske, Austrije, Hrvatske i Mađarske.