Sava i Zrinski poraženi u kup utakmicama

30. kolovoza 2018.
633 Pregleda

U jučer odigranoj utakmici pretkola Kupa Hrvatske nogometaši Save iz Strmca poraženi su u Čakovcu od drugoligaša Međimurja rezultatom 5:0.
Sava se dobro držala prvo poluvrijeme pa se na odmor otišlo bez pogodaka, no u drugih 45 minuta do izražaja je došla veća kvaliteta domaćih nogometaša koji su se zasluženo plasirali u slijedeće kolo Kupa.

U pretkolu kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije nogometaši Zrinskog u Farkaševcu su dočekali momčad Bistre. U žustroj utakmici u kojoj nije manjkalo prilika s obje strane, slavili su gosti s minimalnih 0:1.
Prvo poluvrijeme pripalo je Bisti, a u drugom ih je vratar morao više puta spašavati jer su nogometaši Zrinskog preuzeli kontrolu i stvarali prilike. Ipak, Bistra prolazi dalje, a Zrinskom ostaje priprema za prvenstvenu utakmicu u nedjelju kad u Farkaševec stiže Sloga iz Križa, koja je jučer također doživjela domaći poraz u kupu i to 0:2 od Dinama iz Jakovlja.

Podsjetimo, u pretkolu Kupa Samobor je igrao protiv okićkog Dinama i slavio u gostima sa 6:0, dok su u ostalim susretima Jamnica i Lukavec odigrali 0:2, Strmec Bedenica – Kloštar 3:5, isti rezultat bio je u srazu Poleta i Stupnika, a kerestinečki TOP je nakon 1:1 kod Lonje ispao nakon izvođenja jedanaesteraca.
Slobodni su u pretkolu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije bili Gorica, Dugo Selo, Vrbovec, Gradići, Croatia Hrastje, Zelina, Kurilovec i strmečka Sava.