Trenutak kad je Kostanjski matirao vratara Odre

Uspješan pripremni test Samobora

U jučer odigranoj pripremnoj utakmici nogometaši Samobora na prekrasnom travnjaku Gradskog stadiona pobijedili su momčad novog četvrtoligaša Odre rezultatom 3:2.

U prvom dijelu susreta igranog po velikoj vrućini mreže se nisu tresle, iako su Samoborci imali tri-četiri lijepe prilike za pogotke. Nastavak utakmice bio je znatno efikasniji, a solidan broj gledatelja na tribinama samoborskog stadiona imao je dosta razloga za pljesak. Samoborci su poveli pogotkom Burila u 57. minuti, no samo minutu poslije Jurkin izjednačuje rezultat. Novo vodstvo Samoboru osigurava Kostanjski vrlo lijepim zgoditkom s dvadesetak metara, a u 82. minuti Luter opet poravnava rezultat. Pobjedu domaćinu donosi Kižlin nakon sjajnog proigravanja Kostanjskog.

Treneri Mioković i Gudiček iskušali su jučer sve raspoložive snage, a prema svemu viđenom nogometaši Samobora su nakon tri tjedna svakodnevnih treninga u vrlo dobroj formi. Slijedeći pripremni ogled Samoborci imaju u subotu 11. kolovoza kad im u goste stiže trećeligaš Trnje iz Zagreba. Utakmica će se igrati od 10 sati na Gradskom stadionu u Samoboru.

Prijateljska nogometna utakmica

SAMOBOR – ODRA  3 : 2 (0:0)

Gradski stadion Samobor, Gledatelja: 100

Sutkinja: Jurinić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Burilo (57′), 1:1 Jurkin (58′), 2:1 Kostanjski (72′), 2:2 Luter (85′), 3:2 Kižlin (90′)

SAMOBOR: Korica, Noršić, Kotoraš, Regović, Severec, Kostanjski, Golubić, Burilo, Šarić, Vitko, Ibrahimović (još su igrali: V. Bišćan, F. Bišćan, Žunec, Matijević, Horvat, Kižlin, Stanić, Ovčariček)

Trener: Siniša Mioković

ODRA: Zubak, D. Majdak, Čondor, Rogić, Prugovečki, Jurkin, Kolak, M. Majdak, Gudelj, Antunović, Luter (još su igrali: Šagolj, Košutić, Pucketić, Dukić)

Trener: Davor Gudiček