Tri gola za tri boda Samobora u Hrastju (19. studenoga 2018. 18:11)
Lijepom našom u Samoboru (19. studenoga 2018. 17:21)
Lovro Majcan osvojio je Babolat Zagi cup (19. studenoga 2018. 16:50)
Najava iskopčanja struje! (19. studenoga 2018. 15:58)
Lopovi u akciji (19. studenoga 2018. 15:52)
Vukovar u Parku domovinske zahvalnosti (19. studenoga 2018. 10:42)
Samoborski košarkaši bez poraza (19. studenoga 2018. 10:11)
Okami u Ljubljani izborio 3 medalje (19. studenoga 2018. 09:48)

Vatreni ispisali povijest!

12. srpnja 2018.
619 Pregleda

Hrvatska je u finalu Svjetskog nogometnog prvenstva. Vatreni su sinoć u Moskvi ispisali povijest pobijedivši Englesku s 2:1 u produžecima.

U petoj minuti Englezi su poveli 1-0, a Hrvatska je Perišićevim golom u 68. minuti izjednačila na 1-1. Pobjednički pogodak u 109. minuti postigao je Mario Mandžukić.

Hrvatska reprezentacija pokazala je zajedništvo, borbenost, snagu i vjeru u pobjedu što će vjerujemo ponoviti i u finalnoj utakmici protiv Francuske koja se igra u Moskvi u nedjelju, 15. srpnja, od 17 sati.

Čestitamo našoj nogometnoj reprezentaciji na svemu učinjenom do sada i želimo im da ostvare veliki san i postanu Svjetski nogometni prvaci.

Veliku pobjedu Hrvatske slavila je čitava nacija, a kako je bilo u Centru za mlade gdje je gledanje utakmice organizirao Grad Samobor pogledajte na fotografijama Vladimira Kinđerskog.

VATRENI HVALA ŠTO STE NAS UČINILI SRETNIM I PONOSNIM TE POKAZALI DA VJEROM MOŽEMO DO CILJA!!!