Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović s medaljama iz Mađarske

26. lipnja 2018.
786 Pregleda

Treće svjetsko prvenstvo za mlade u kyokushin karateu pod nazivom Young Lion’s World Championship održano je 23. lipnja u mađarskom Szentesu. Na turniru je nastupilo 570 natjecatelja iz 21 zemlje, a Hrvatski kyokushinkai savez na ovome su natjecanju predstavljali Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice. Alen je osvojio 2. mjesto u kategoriji kadeta do 55 kg dok je njegov brat Mateo zauzeo 3. mjesto. Bruno je nastupio i u katama i u borbama u kojima je na kraju bio uspješniji te osvojio 2. mjesto u kategoriji juniora +75 kg.

Album fotografija s ovog turnira pogledajte na FB stranici Hrvatskog kyokushinkai saveza pod nazivom Croatian Kyokushinkai Association.