Šimunovim stopama krenuo i Roko

20. lipnja 2018.
755 Pregleda

Proteklog vikenda na strazi Mladina u Jastrebarskom, vožena je utrka Europskog prvenstva jugoistočne zone. Mladi samoborski motokrosist Šimun Ivandić osvojio je odlično ukupno treće mjesto, te je zadržao drugu poziciju u ukupnom poretku Europskog prvenstva jugoistočne zone.

Utrke su se također bodovale za prvenstvo Hrvatske u kojima je Šimun osvojio ukupno prvo mjesto, a tim rezultatom drži vodeću poziciju u prvenstvu Hrvatske u klasi 65 cc.

Šimunov petogodišnji mlađi brat Roko Ivandić, također je odvozio utrku prvenstva Hrvatske na stazi Mladina i osvojio odlično treće mjesto.