Slavlje samoborskih košarkaških kadeta u Zaprešiću

14. lipnja 2018.
332 Pregleda

Kadeti Košarkaškog kluba Samobor u posljednjem, 14. kolu Prve županijske lige pobijedili su sinoć u gostima ekipu Fortune iz Zaprešića rezultatom 63:43. U derbiju kola sastali su se neporažena ekipa Samobora i ekipa Fortune, tek s jednim porazom od Samoboraca, od 11 koševa razlike iz prvog dijela natjecanja.

Početak utakmice pripao je Fortuni koji su do kraja prve četvrtine poveli s 4 koša razlike i time još bili u igri za osvajanje naslova lige. Međutim, u drugoj četvrtini Samoborci su odigrali maestralno, bez greške, a nakon odličnih obrana, iz brzih kontranapada natrpali su koš domaćina za nedostižnih 20-ak koševa prednosti i time su praktički bez poraza osvojili kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije.

Kod Samobora istaknuli su se Knezović s 20, Zorko s 12 i Šoštarić s 11 koševa.