Od stipendija do događanja u Bunkeru! (21. listopada 2019. 15:05)
Pobjeda i 2 poraza (21. listopada 2019. 10:25)
Medalja do medalje (21. listopada 2019. 09:14)
8 medalja s 2 turnira (21. listopada 2019. 09:09)
Završnica uz Jacquesa i vatromet (20. listopada 2019. 13:54)
Od gradske budnice do samoborske kotlovine (19. listopada 2019. 17:21)

Detalj s utakmice TOP - Strmec Bedenica (foto: J. Miholić)

Top preokrenuo minus 2, Sloga Suza remizirala

2. svibnja 2018.
1.058 Pregleda

U jučer odigranim utakmicama odogođenog 16. kola JNŽL nogometaši TOP-a su u Kerestincu pobijedili Strmec iz Bedenice, iako su nakon 12 minuta susreta gubili s dva pogotka razlike.

NK „TOP „ – NK “STRMEC ” Bedenica  3 : 2

SC Kerestinec, Gledatelja: 80
Sudac: Mateo Radić (V. Gorica )
Pomoćnici: D. Mužar ( V. Gorica), J. Vitez ( Zagreb )

Strijelci : 0:1 Bedeković ( 7′ ), 0:2 Lajšić ( 12′ ), 1:2 Sekulić ( 29′), 2:2 Sekulić ( 37′ – 11m ), 3:2 Lončarić ( 81′ ).

NK TOP: Maglica 6,5, Cvetković 6 ( od 46′ Mlinarić 6,5), Živko 7,, Krnjus 7 ,Gabrica 7, Sekulić 7 ( od 83′ Blagec), Lončarić 7 ( od 88′ Babić ), Dizdarević 7,  Hercigonja 7, Brglez 6, Veljačić 6 ( od 59′ Blažević 6)

Trener: Tomislav Ćaleta 7

NK Strmec: Prišćan 6, Škof 5,5, Novački 5,5, Barišić 5,5, Bičak 5,5, Lajšić 6, Bedeković 6, Gradečki 5,5, Bašić 5,5, Benčić 6 ( od 71’Vuk), Trčak 5,5.

Trener : Zdenko Dimović 5,5.

Sam početak utakmice nagovijestio je burnu utakmicu jer u prvoj minuti dva zicera , po jedan sa svake strane. U sedmoj minuti Bedeković vidi domaćeg vratara izvan gola i sa dvadeset metara pogađa za vodstvo od 0:1. U 12. minuti dvojbeni kazneni udarac za goste Lajšić pretvara sigurnim udarcem u 0:2. Domaći se ne predaju, redaju se napadi i skoro u svakom od njih stavraju šansu za gol, ali kronična neefikasnost čini svoje. Ipak u 29. minuti Sekulić bježi obrani  gostiju i smanjuje na 1:2. U 37. minuti Sekulić drugim golom, iz opravdano dosuđenog kaznenog
udarca, poravnava na 2:2. Do kraja poluvremena gosti ne koriste jedan zicer kao i domaća momčad.

Drugi dio započinje dominacijom TOP-a, ali i dalje domaćini propuštaju izgledne prilike. U 81. minuti, u
kaznenom prostoru gostiju, najbolje se snalazi Lončarić i postiže vodstvo za domaće, i na kraju
teško izborenu pobjedu. Gosti mogu žaliti za vodstvom na početku utakmice od 2:0, jer tri boda bi im puno značila u grčevitoj borbi za ostanak u ligi.