Šimun Ivandić drugi u Mađarskoj, prvi u Hrvatskoj

2. svibnja 2018.
1.081 Pregleda

Mladi motokrosist Šimun Ivandić proteklog je vikenda odvozio drugu utrku europskog prvenstva jugoistočne zone koja se vozila na stazi MX Circuit Kiskunlacháza u Mađarskoj. U konkurenciji od 15 vozača, odličnim startovima i vožnjama Šimun je u prvoj utrci pobijedio, a u drugoj bio drugi i na kraju dana osvojio odlično ukupno drugo mjesto.

Šimun je trenutno u poretku Prvenstva Europe jugoistočne zone zone na drugom mjestu, samo tri boda iza vodećeg.

Jučer, na Praznik rada, mladi Ivandić je vozio 4. utrku Prvenstva Hrvatske na stazi Antunov brijeg u Gornjoj Petričkoj i ostvario dvostruku pobjedu te je trenutno vodeći u Prvenstvu Hrvatske u klasi 65 kubika.