Detalj s utakmice Zelina - Croatia Hrastje (foto preuzet s facebooka NK Zelina)

Samobor opet izgubio

2. svibnja 2018.
1.078 Pregleda

Praznik rada nogometaši Samobora “proslavili” su novim, domaćim porazom od susjeda na prvenstvenoj tablici, Dinama iz Odranskog Obreža. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, u kojem su i domaćini i gosti postigli po jedan pogodak, a zapucali nekoliko lijepih prilika, u nastavku jučerašnje utakmice igrali su i zabijali samo nogometaši Dinama. Predvodio ih je neuništivi Hrvoje Štrok, 40-godišnji fantazista s prvoligaškim pedigreom, čije su “lopte s očima” stvarale nerješive probleme samoborskoj obrani. Gosti su u drugih 45 minuta tri puta matirali vratara Kranjeca i na kraju potpuno zasluženo osvojili sva tri boda.

Sava je u Strmcu tijesno, ali zasluženo, savladala ekipu Gradića zgodicima Brekala, Držića i Šikića te se probila na 7. mjesto ljestvice.

IV NL – SREDIŠTE ZAGREB – 17. kolo

SAMOBOR – DINAMO ODRANSKI OBREŽ  1 : 4

Gradski stadion u Samoboru, Gledatelja: 50

Suci: Spudić, Gašpar i Kušer

Strijelci: 0:1 Janječić (3′), 1:1 Aljinović (37′), 1:2 Stojić (49′), 1:3 Babić (78′), 1:4 Lekić (90′)

SAMOBOR: Kranjec, Bišćan, Noršić (od 50′ Bartol), Severec, Regović, Ovčariček (od 25′ Voloder), Ibrahimović, Aljinović, Hanachi (od 78′ K. Kižlin), Cvrtak, Klemenčić

Trener: Davor Orsag

DINAMO (OO): Turčić, Babić, Ostojić, Deak, Bejdić, Batinić, Janječić (od 90′ Idžan), Ganić (od 8′ Lekić), Štrok, Stojić, Leskovar (od 63′ Popović)

Trener: Emil Družić