Uoči prvenstva kup utakmice (22. kolovoza 2019. 18:03)
Akcija nadzora vozača na dva kotača (22. kolovoza 2019. 15:48)
Preko 3 milijuna kuna za programe u kulturi (21. kolovoza 2019. 14:04)
Asfaltiran lijevi odvojak Okićke (21. kolovoza 2019. 13:44)
Gorjela prizemnica u Galgovu! (21. kolovoza 2019. 13:41)
Granice inspirirale umjetnike (20. kolovoza 2019. 23:11)
Sava trijumfirala na svom turniru (20. kolovoza 2019. 15:29)

Novih 9 medalja za samoborski karate

30. travnja 2018.
826 Pregleda

S 9 medalja vratile su se samoborske karateke u subotu iz Siska gdje je održan sedmi po redu memorijalni turnir “Igor Malek” u organizaciji karate kluba Tigar. Natjecanje je okupilo 335 natjecatelja iz 37 klubova iz dvije države, a Samoborci su osvojili 3 zlata, 2 srebra i 4 bronce.

Najuspješniji u kategoriji cicibana bio je Andrija Vuksanović kojemu je nakon tri uvjerljive pobjede pripalo zlato. U kategoriji mlađih učenica Nina Šunjić je pokazala svoj veliki talent i sjajnim nastupima potpuno zasluženo stala na najviše postolje. Jednako uspješna bila je i Marija Čuljak među učenicama B, također se otkitivši zlatnom medaljom.

Srebrnu medalju osvojila je cicibanka Melani Đukić koja nastavlja svoj niz veoma dobrih nastupa kao i Luka Lučić u kategoriji učenika B.

Brončane medalje zaslužili su Fran Jaklenec (mlađi učenici B), Roko Vuksanović (učenici), Roko Čuljak (učenici B) i Tia Blažević (učenice).

Bez osvojenog odličja ovog put su ostale Simona Szel, Kjara Dragozet i Eva Novak, ali su usprkos tome imale vrlo dobre nastupe.