Za Jana i Larisu – brončana medalja

23. travnja 2018.
374 Pregleda

Brdsko-biciklistički klub Šišmiš natjecao se jučer na utrci SloXcup-a u Završnici u Sloveniji. Utrku je obilježilo odlično vrijeme, predivna priroda u ambijentu Karavanki i Julijskih Alpa te odlični rezultati Šišmiša.

Najmlađi, Jan Horvat, u kategoriji do 7 godina, zauzeo je treće mjesto i popeo se na postolje. Darko Jelečki plasirao se na 4. mjesto u kategoriji rekreativaca. Luka Lacković i Leon Šoić utrku su završili na 23. i 24. mjestu u kategoriji kadeta, dok je u istoj kategoriji Fran Bošnjak osvojio odlično 7. mjesto. U kategoriji juniorki Larisa Bošnjak osvojila je 3. mjesto.

Iduća stanica za samoborske bicikliste je utrka u Vodicama posljednjeg travanjskog vikenda.