Detalj s utakmice Croatia Hrastje - Samobor (foto preuzet s facebooka NK Croatia)

Samoborci “popili” četiri komada u Hrastju!

U odgođenoj utakmici 16. kola IV NL – središte Zagreb nogometaši Samobora doživjeli su jučer poslijepodne novi, uvjerljivi poraz u Hrastju, rezultatom 4:1. Početnih pola sata utakmice samoborski nogometaši bili su uglavnom ravnopravni domaćinima, no u 32. minuti Croatia ipak dolazi do vodstva pogotkom Fluke. Do kraja prvog poluvremena Aljinović propušta odličnu priliku za izjednačenje. Odmah nakon odmora slijedi “blitzkrieg” domaće momčadi koja do 54. minute postiže još tri zgoditka i tako rješava pitanje pobjednika. Samoboru je pošlo za nogom tek ublažiti visoki poraz, a strijelac počasnog pohotka bio je Cvrtak u 68. minuti.

Napomenimo da je momčad Samobora u jučerašnjoj utakmici nastupila oslabljena neigranjem tri važna igrača Ovčaričeka, Golubića i F. Bišćana.

IV NL – SREDIŠTE ZAGREB – 16. KOLO

CROATIA HRASTJE – SAMOBOR 4 : 1

ŠRC Hrastje, Gledatelja: 100

Suci: Roksa, Bizjak, Crnolatac

Strijelci: 1:0 Fluka (32′), 2:0 Lukić (48′), 3:0 Fluka (51′), 4:0 Lukić (54′), 4:1 Cvrtak (68′)

CROATIA: Kralj, Gusković, Zaplatić, Conjar (od 67′ Šaško), Filipović (od 67′ Žakula), Fluka (od 61′ Peteljak), Gotal, Lukić (od 61′ Zmazek), Pižir, Pekčec (od 77′ Rašić), Grežina

Trener: Boris Perković

SAMOBOR: Bišćan, Noršić, Severac, Regović, Tančak (od 53′ Bartol), Klemenčić (od 80′ Pavlin), Ibrahimović, Voloder, Aljinović (od 64′ Kižlin), Hanachi, Cvrtak

Trener: Dražen Ivančević

Rezultati ostalih utakmica 16. kola IV NL – središte Zagreb

GAJ MAČE – PONIKVE 1 : 1 (Bobinec / Štimac)

MLADOST ZABOK – SAVSKI MAROF 3 : 2 (Frljužec, J. Kotarski, Bunčec / Glasović, Meštrović)

MLADOST PETRINJA – KARLOVAC 1919  2 : 4 (Matić, Dolovčak / Živčić, Novinić, Mamić, Pahanić)

SLUNJ – DINAMO (OO) 1 : 5 (Matovina / Leskovar, Štrok, Ostojić, Ganić, Babić)

GRADIĆI – POLET (B) 0 : 1 (Robić)

STUPNIK – SAVA STRMEC 2 : 0 (Jurković, Valentić-Bara)

JARUN – ZELINA 3 : 1 (Konjević, Sudec, Benić / Ovčar)