28 samoborskih medaljaša iz ravne Podravine

10. travnja 2018.
906 Pregleda

Uspješan nastup minulog su vikenda imali članovi Karate kluba Samobor na turniru u Đurđevcu. Podravina open donio je Samoborcima čak 28 medalja! Najmlađim borcima je to bio zadnji turnir prije Prvenstva Hrvatske koje s održava sljedećeg vikenda u Zagrebu dok je za ostale natjecatelje taj turnir poslužio kao jedan u nizu provjernih trening natjecanja.

Najuspješniji borac u Đurđevcu bio je Dino Šimunec koji je u žestokoj konkurenciji kadeta do 57 kg osvojio zlato, a najbolji rezultat u katama ostvarila je Lucija Gečević osvojivši zlato u konkureciji juniorki. Zlatni su bili i Fran Jaklenec te učenice Karate kluba Samobor u ekipnoj konkurenciji. (Darko Šimunec)