Gledatelja: 60.

KK PODSUSED : KK SAMOBOR (Zagreb) 66:62 (37:29)
(14:14, 23:15, 19:17, 10:16)

KK SAMOBOR: Luka Živko 15, Josip Škara 12, Niko Gril 11, Marko Šilobod 9, Lovro Mandalinić 7, Bruno Levanić-Kutni 4, Dario Gazić 4, Karlo Filipović, Mateo Gionechetti-Prahin, Bruno Srabotnak. TRENER: Marin Sedlar.

Košarkaši Samobora u dramatičnoj završnici izgubili su od ekipe Podsuseda rezultatom 62:66. Prvu četvrtinu utakmice obilježili su nervoza i neučinkovitost na obje strane. Do kraja poluvremena domaćini preuzimaju inicijativu, ostvaruju 10-ak koševa prednosti koje vrlo uspješno brane do ulaska u zadnju četvrtinu. Tek tada Samoborci su zaigrali besprijekornu obranu i sa serijom od 16:3 dvije minute prije kraja utakmice preokreću rezultat u svoju korist, 62:59. Međutim tada se dogodila totalna blokada ekipe Samobora, odigrali su sedam napada bez ubačaja, dok domaćini pogađaju koš po koš iz slobodnih bacanja te serijom od 7 ubačaja ostvaruju zasluženu pobjedu.