SUCI: Jurković, Krčelić – Zagreb, Lončar – Velika Gorica.
Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR – KK PETAR ZRINSKI (Vrbovec) 92:57 (38:35)
(18:18, 20:17, 25:11, 29:11)

KK SAMOBOR: Bruno Srabotnak 25, Niko Gril 21, Bruno Levanić-Kutni 15, Lovro Mandalinić 11, Josip Škara 10, Dario Gazić 8, Lovro Jelić 2, Marko Šilobod, Luka Živko, Mateo Gionechetti-Prahin, Karlo Filipović. TRENER: Marin Sedlar.

Vrbovčani, pod imperativom ispadanja iz lige, odlično su odigrali prvo poluvrijeme i bili samo 3 koša zaostatka za Samoborcima. Ipak domaća momčad u drugo poluvrijeme kreće puno agilnije u obrani i vrlo brzo atraktivnim i učinkovitim proigravanjima u napadu odvoja se na 15-ak koševa prednosti. Tada se još razigrao i najbolji pojedinac susreta Bruno Srabotnak i sa 7 pogođenih trica u nizu odveo Samoborce do pobjede od 35 koševa razlike.

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo
SD Samobor.
SUCI: Kovač, Pap – Zagreb.
Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK PODSUSED 81:54 (41:31)
(17:12, 24:19, 24:9, 16:14)

KK SAMOBOR: Milakara 8, Spaseski Baburek 18, Zorko 12, Knezović 4, Kontak 27, Matović 4, Sedlar 8. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon ispitivanja snaga u prvom poluvremenu, Samoborci su u drugom krenuli punom snagom dobivši treću dionicu s uvjerljivih 24:9, te poveli s 25 koševa razlike, 65:40. U zadnjoj četvrtini Samobor u mirnijem ritmu privodi utakmicu kraju za zasluženu pobjedu.

PRETKADETI – 3. HRL – 5. kolo
SD Samobor.

KK SAMOBOR – KK SISAK 52:72 (24:32)
(6:16, 18:16, 14:20, 14:20)

KK SAMOBOR: Leonardo Klišanić 20, Lovro Sedlar 14, Niko Jelić 12, Josip Poljak 2, Tomislav Domotorffy 2, Frano Penava 2, Fran Vlašić, Dorijan Mihalić, Marin Sirovica, Josip Pleš. TRENER: Krešimir Klupač.

Već na sam početku vidjelo se da će protiv snažne ekipe iz Siska Samoborci teško doći do pobjede. Polovicom druge četvrtine domaći su imali tek 2 koša zaostatka, 18:20, da bi tada jednostavno stali. Siščani postupno povećavaju prednost koja se na kraju zaustavila na visokih 20 razlike za zasluženu pobjedu.

JUNIORI – 1. HRL – 15. kolo
SD Samobor.
SUCI: Grošić, Topić – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK MAKSIMIR 88:81 (50:37)
(28:25, 22:12, 12:21, 26:23)

KK SAMOBOR: Karlo Filipović 29, Lovro Jelić 19, Marko Matijaščić 15, Jakov Kontak 10, Filip Jagodić 8, Kristijan Iviček 6, Ivan Alilović 1, Roko Sedlar, Jan Matović. TRENER: Mirko Mandalinić.

U vrlo borbenoj utakmici ekipe su se izmjenjivale u vodstvu da bi Samobor krajem prvog poluvremena povezao 4 trice za najveće vodstvo na utakmici od 50:37. Daleko od toga da je utakmica time bila gotova jer početkom drugog poluvremena gosti serijom ubačaja ponovo vraćaju igru u egal. Tek polovicom zadnje četvrtine Samobor dobrom obranom i još boljim napadom ostvaruje 10 koševa prednosti koje uspješno brani do kraja za zasluženu pobjedu.