Gledatelja: 70.

KK SESVETE – KK SAMOBOR 68:67 (38:34)
(19:20, 19:14, 26:13, 4:20)

KK SAMOBOR: Niko Gril 19, Lovro Mandalinić 10, Mateo Gionechetti-Prahin 9, Dario Gazić 9, Luka Živko 9, Josip Škara 8, Bruno Levanić-Kutni 3, Bruno Srabotnak, Marko Šilobod, Lovro Jelić. TRENER: Marin Sedlar.

Košarkaši Samobora tijesno su u subotU izgubili u derbiju kola odigranom u Sesvetama i time pali na 3. mjesto ljestvice, odmah iza vodećih Dubrave i Zapruđa. Obje ekipe igrale su pod velikim pritiskom, pa u prvih 5 minuta prve i druge četvrtine gotovo da i nije bilo ubačaja. Samoborci nastavljaju i u trećoj četvrtini igrati u grču dok su se domaćini raspucali i poveli sa 17 koševa razlike. Domaćini održavaju prednost do kraja treće minute zadnje četvrtine kada momčad Samobora konačno počinje igrati kako zna i s nevjerojatnih 16 koševa u nizu smanjuju na koš zaostatka te 24 sekunde prije kraja utakmice ima čak dvije meč lopte za pobjedu. No, prvu su odmah prokockali kod lošeg izvođenja lopte iz auta, a zadnjih 14 sekundi previše su petljali u napadu i na kraju morali brzopleto šutirati tricu koja nije htjela u koš, te im je tako propala prilika za zadržavanje druge pozicije u prvenstvu.

PRETKADETI – 3. HRL – 4. kolo
SD Zabok u Zaboku.

KK KSAVER – KK SAMOBOR 54:100 (28:56)
(14:24, 14:32, 16:18, 10:26)

KK SAMOBOR: Dorijan Mihalić 22, Frano Penava 16, Leonardo Klišanić 14, Josip Poljak 14, Marin Sirovica 12, Tin Jelić 8, Luka Markota 6, Fran Vlašić 6, Lovro Sedlar 2. TRENER: Krešimir Klupač.

Odličnom obranom i brzim kontranapadima Samoborci već do poluvremena ostvaruju 30-ak koševa prednosti. U drugom poluvremenu i druga postava Samobora igra odlično i na kraju zasluženo slavi, drugi put uzastopno uz pomak na sredinu ljestvice.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 7. kolo
SD Samobor.
SUCI: Ivica Majcug, Stipe Čačić – Zagreb.
Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR II – KK FORTUNA 55:48 (28:24)
(20:15, 8:9, 11:17, 16:7)

SAMOBOR II: Zečić, Cvenarski, Gelo, Kelečić 8, Lakušić, Čretni 22, Hude 3, Boch 13, Berečki, Domitrović, Znika 9, Smolec. TRENER: Zvjezdan Imbert.

Najmlađi Samoborci borili su se lavovski protiv snažne ekipe iz Zaprešića i tek u zadnjoj četvrtini uspijeli su im slomiti otpor, te u samoj završnici doći do važne i zaslužene pobjede. Samoborce je do nje predvodio odlični Čretni, ubacivši 22 koša.

SD Samobor.

KK SAMOBOR – KK GORICA 42:59 (10:32)
(10:12, 0:20, 22:12, 10:9)

SAMOBOR: Grgos 7, Dean, Magdić, Žingor, Dolenac 3, Žganjer 15, Boch, Štrkalj 4, Musa 9, Klasan, Bernardić 4. TRENER: Marko Šilobod.

Prva ekipa mladih Samoboraca izgubila je od lidera lige Gorice iz Velike Gorice. Nakon izjednačene igre u prvoj četvrtini veliki kiks Samoboraca u drugoj četvrtini i nevjerojatnih 20:0 za Goricu. U drugom poluvremenu Samoborci su se svojski trudili da preokrenu rezultat, ali na manje od 10 koševa zaostatka nisu uspjeli doći.