Gledatelja: 80.

KK SAMOBOR – HAKK MLADOST 87:75 (41:39)
(25:18, 16:21, 24:16, 22:20)

KK SAMOBOR: Luka Živko 19, Mateo Gionechetti-Prahin 19, Niko Gril 14, Bruno Levanić-Kutni 14, Lovro Mandalinić 11, Marko Šilobod 7, Dario Gazić 2, Bruno Srabotnak 1, Lovro Jelić, Josip Škara. TRENER: Marin Sedlar.

Košarkaši Samobora ovom su pobjedom ostali i dalje na drugom mjestu lige iza vodeće Dubrave. Odlično su ušli u utakmicu i vrlo brzo poveli s 10-ak koševa razlike. Međutim gosti sređuju redove i do poluvremena dolaze na samo dva koša zaostatka. U drugom dijelu Samoborci su odigrali punom snagom, izmorivši juniore Cedevite iako njihovi igrači treniraju i dvaput dnevno, a nekolicina njih i sa seniorskom ekipom. S 15-ak koševa prednosti samobor na kraju dolazi do zaslužene pobjede.

Ovaj puta kapetan ekipe Mateo Gionechetti-Prahin odigrao je kapetanski asistirajući i razigravajući suigrače, a uz to ostvario je i dvostruko dvostruki učinak od 19 koševa i 10 skokova.

U sljedećem kolu Samoborci gostuju na teškom terenu u Sesvetama protiv istoimenog domaćina.

PRETKADETI – 3. HRL – 3. kolo
SD Samobor.
SUCI: Prpić, Pappo – Zagreb.
Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK KRAPINA 83:65 (44:38)
(30:13, 14:25, 18:8, 21:19)

KK SAMOBOR: Leonardo Klišanić 22, Niko Mixich 21, Tin Jelić 15, Lovro Sedlar 13, Marin Sirovica 6, Tomislav Domotorffy 4, Frano Penava 2, Fran Vlašić, Josip Poljak. TRENER: Krešimir Klupač.

Iako su Samoborci krajem prve četvrtine imali visokih 17 koševa prednosti 30:13, utakmica nije bila gotova. Naime, razigrao se kod Krapine najbolji igrač Danijel Strehovec ubacivši 54 koša i 3 minute prije kraja smanjio zaostatak svoje ekipe na samo 7 koševa zaostatka. Tada su Samoborci ipak zaigrali odlično u obrani iz koje slijede serije koševa, te na kraju dolaze do uvjerljive pobjede.