Dario Szel do zlata u Rijeci

20. veljače 2018.
308 Pregleda

U Rijeci je minule subote održan tradicionalni Delta kup u karateu, koji je okupio 466 natjecatelja iz 4 države, a na kojemu je samoborski klub nastupio prorijeđen bolestima, sa samo pet natjecatelja kadetskog uzrasta. No, i u takvom krnjem sastavu zabilježeni su odlični rezultati.

Najbolji je bio Dario Szel u kategoriji kadeta -57 kg koji je superiorno osvojio zlatno odličje, pobjedivši u finalu klupskog kolegu Jakova Fembera. U istoj kategoriji broncu je osvojio Dino Šimunec.

U kategoriji kadeta -70 kg bronca je pripala Jurici Runtasu. Paula Šogorić je u kategoriji kadetkinja +54kg izgubila meč za broncu, ali je i ona imala zadovoljavajući nastup.

Kadetski uzrast samoborskog karate kluba, koji je proglašen najperspektivnijim sportskim kolektivom u Samoboru, tako je ponovo potvrdio da je nagrada zasluženo završila u njihovim rukama.