Ana Lenard sedma u Dubaiju (21. veljače 2018. 12:27)
Športofon o sportašima godine (21. veljače 2018. 11:45)
Prava pacijenata krše se svakodnevno! (21. veljače 2018. 10:25)
Osmi povjerenik stiže u Bunker! (20. veljače 2018. 18:22)
Seminar “Samopouzdanje u sportu” (20. veljače 2018. 15:16)
Lektira na drugačiji način (20. veljače 2018. 13:56)

8 medalja za Judo klub Okami

13. veljače 2018.
362 Pregleda

Na međunarodnom judo turniru u Zagrebu BLACK BELT OPEN 2018., održanom 10. veljače, članovi Judo kluba Okami osvojili su 8 medalja.

Judo klub Okami nastupio je s 12 natjecatelja u konkurenciji 517 judaša na jednom od jačih turnira u regiji. Osvojili su 3 zlata, 2 srebra, 3 bronce. Kako se za ukupan plasman broje samo medalje od godišta U10 nadalje, u ukupnom poretku klubova Judo klub Okami zauzeo je 11. mjesto i time je ovaj put bio najbolje plasirani judo klub sa samoborskog područja.

1.mjesta osvojili su:
Ana Vita Šlatka, U10 -32 kg
Nikolina Šlatka U12 -28 kg
Iris Maria Šlatka U14 -44 kg, koja je ujedno proglašena najboljom natjecateljicom u uzrast djevojčica  U14

Tomislav Dömötörffy U16 -73 kg

U borbi za broncu, ali s plasmanom 5. mjesta bila je Nika Slaček U12 -44 kg. Nastupili su i Seth Willy Baron U10 -38 kg koji je upisao svoju prvu borbu na judo turnirima, Mihael Mahović U10 -38 kg i Jan Žiža U12 -42 kg.

Posebne pohvale idu za Iris Mariu Šlatka koja je u konkurenciji vidno jačih djevojčica napravila izniman rezultat. Vratolomije koje je pružila, situacije koje je okretala u svoju korist i širok raspon tehnika mora se istaknuti te je zasluženo proglašena i najboljom natjecateljicom u uzrastu djevojčica U14.

Također, judo klub Okami imao je klubsko finale u kategoriji U10 -32 kg gdje su iz dva poola iznjedrile judašice Antonija Dömötörffy i Ana Vita Šlatka. Prava, sportska borba i veliki zagrljaj nakon borbe je pravi primjer kako to treba izgledati.

Želite li se pridružiti i postati judaš, učlanite se u Judo klub Okami. Upisi su u tijeku, a treninzi se održavaju u dvorani Gajeva 48, 1. kat (bivša robna kuća Sama). Treneri su: Dudo Šlatka i Andrija Lisjak.