Gledatelja: 40.

KK ZRINJEVAC 1937. – KK SAMOBOR 85:93 (32:43)
(10:24, 22:19, 25:29, 28:21)

KK SAMOBOR: Marko Šilobod 24, Josip Škara 22, Dario Gazić 17, Niko Gril 16, Mateo Gionechetti-Prahin 9, Bruno Srabotnak 5, Lovro Mandalinić, Luka Živko, Kristijan Iviček, Lovro Jelić, Bruno Levanić-Kutni. TRENER: Marin Sedlar.

Košarkaši Samobora jučerašnjom pobjedom u gostima krenuli su u nastavak drugog dijela prvenstva. Dobrom obranom i još boljim napadom Samoborci već u prvoj četvrtini ostvaruju solidnu prednost od 24:10. Kako su bili desetkovani gripom, igrajući utakmicu praktički samo sa 6 igrača, u nastavku utakmice rutiniranom igrom održavaju stečenu prednost koja varira od 10-ak do 20-ak koševa prednosti te na kraju zasluženo pobjeđuju.

Sljedeće subote u 17.30 u derbiju kola trećeplasirana ekipa Samobora ugošćuje vodeću Dubravu, pa očekuje velika podrška domaće publike i dobru igru i pobjedu kojom bi se primaknuli na samo bod zaostatka za vodećom Dubravom.