Najnovije
Ana Lenard sedma u Dubaiju (21. veljače 2018. 12:27)
Športofon o sportašima godine (21. veljače 2018. 11:45)
Prava pacijenata krše se svakodnevno! (21. veljače 2018. 10:25)
Osmi povjerenik stiže u Bunker! (20. veljače 2018. 18:22)
Seminar “Samopouzdanje u sportu” (20. veljače 2018. 15:16)
Lektira na drugačiji način (20. veljače 2018. 13:56)

Počela Zimska liga NSS

22. siječnja 2018.
525 Pregleda

Proteklog je vikenda počelo natjecanje u Zimskoj ligi Nogometnog središta Samobor u čak 8 uzrasnih kategorija. Sve utakmice prvog kola odigrane su tijekom subote i nedelje u Sportskoj dvorani OŠ Bogumil Toni a rezultati su slijedeći:

PRSTIĆI 2010 godište:

SAMOBOR I – BREGANA 2 : 2

SAMOBOR II – BREGANA 0 : 1

 

TABLICA:

1 BREGANA 2 1 1 0 3:2 4

2 SAMOBOR I 1 0 1 0 2:2 1

3 SAMOBOR II 1 0 0 1 0:1 0

 

Raspored slijedećeg kola: (nedelja, 28.01.)

SAMOBOR I – SAMOBOR II – 13:30 h

 

IGRAČI ROĐENI 2009. GODINE:

skupina A:

SAMOBOR – KLOKOČEVAC 7 : 1

BESTOVJE PLAVI – HNK TIGAR RAKITJE odgođeno

skupina B:

BREGANA – TOP/HORVATI 1975 2 : 0

ZRINSKI – SAVA STRMEC 1 : 0

 

TABLICA SKUPINA A:

1 SAMOBOR 1 1 00 7:1 3

2 BESTOVJE PLAVI 0 0 0 0 0:0 0

3 HNK TIGAR RAKITJE 0 0 0 0 0:0 0

4 KLOKOČEVAC 1 0 0 1 1:7 0

 

TABLICA SKUPINA B:

1 BREGANA 1 1 0 0 2:0 3

2 ZRINSKI 1 1 0 0 1:0 3

3 BESTOVJE CRVENI 0 0 0 0 0:0 0

4 SAVA STRMEC 1 0 0 1 0:1 0

5 TOP/HORVATI 1975 1 0 0 1 0:2 0

 

Raspored slijedećeg kola (nedelja, 28. siječnja)

TOP/HORVATI 1975 – ZRINSKI – 14:00 h

BESTOVJE CRVENI – BREGANA – 14:30 h

SAVA STRMEC – TOP/HORVATI 1975 – 15:00 h

ZRINSKI – BESTOVJE CRVENI – 15:30 h

 

LIMAČI:

Skupina A:

SAMOBOR IV – SAMOBOR I 0 : 12

BREGANA II – BREGANA 2008 0 : 2

SAVA STRMEC – SAMOBOR IV 2 : 0

SAMOBOR IV –  BREGANA II 2 : 2

BREGANA 2008 – ZRINSKI I 3 : 3

 

TABLICA SKUPINE A:

1 BREGANA 2008 2 1 1 0 5:3 4

2 SAMOBOR I 1 1 0 0 12:0 3

3 SAVA STRMEC 1 1 0 0 2:0 3

4 ZRINSKI I 1 0 1 0 3:3 1

5 BREGANA II 2 0 1 1 2:4 1

6 SAMOBOR IV 3 0 1 2 2:16 1

7 SLOGA BREZJE 0 0 0 0 0:0 0

 

Skupina B:

SAMOBOR III – SAMOBOR II 1 : 2

BREGANA I – KLOKOČEVAC 4 : 0

ZRINSKI II – TOP/HORVATI 1975 1 : 1

 

TABLICA SKUPINE B:

1 BREGANA I 1 1 0 0 4:0 3

2 SAMOBOR II 1 1 0 0 2:1 3

3 ZRINSKI II 1 0 1 0 1:1 1

4 TOP/HORVATI 1975 1 0 1 0 1:1 1

5 BESTOVJE 0 0 0 0 0:0 0

6 SAMOBOR III 1 0 0 1 1:2 0

7 KLOKOČEVAC 1 0 0 1 0:4 0

 

Raspored slijedećeg kola: (subota 27. siječnja)

BREGANA II – SAVA STRMEC – 13:30 h 

ZRINSKI I – SAMOBOR I – 14:30 h

SLOGA BREZJE – BREGANA 2008 – 15:00 h

ZRINSKI I – SLOGA BREZJE – 16:00 h

SAMOBOR II – BREGANA I – 14:00 h

KLOKOČEVAC – ZRINSKI II – 15:00 h

BESTOVJE – SAMOBOR III – 16:30 h

 

MLAĐI PIONIRI:

Skupina A:

SAMOBOR I – SAMOBOR III 6 : 0

BREGANA II – TOP II 3 : 0

 

TABLICA SKUPINE A:

1 SAMOBOR I 1 1 0 0 6:0 3

2 BREGANA II 1 1 0 0 3:0 3

3 BESTOVJE 2005 0 0 0 0 0:0 0

4 TOP II 1 0 0 1 0:3 0

5 SAMOBOR III 1 0 0 1 0:6 0

 

Skupina B:

SAMOBOR II – BREGANA I 1 : 1

ZRINSKI – TOP I 0 : 1

 

TABLICA SKUPINE B:

1 TOP I 1 1 0 0 1:0 3

2 SAMOBOR II 1 0 1 0 1:1 1

3 BREGANA I 1 0 1 0 1:1 1

4 BESTOVJE 2006 0 0 0 0 =.0 0

5 ZRINSKI 1 0 0 1 0:1 0

 

Raspored slijedećeg kola: (subota 27. siječnja)

SAMOBOR III – BREGANA II – 17:00 h

BESTOVJE 2005 – SAMOBOR I – 18:00 h

BREGANA I – ZRINSKI – 17:30 h

BESTOVJE 2006 – SAMOBOR II – 18:30 h

 

STARIJI PIONIRI:

Skupina A:

SAMOBOR III – SAMOBOR I 0 : 1

BREGANA – SAVA STRMEC 2 : 0

 

TABLICA SKUPINE A:

1 BREGANA 1 1 0 0 2:0 3

2 SAMOBOR I 1 1 0 0 1:0 3

3 BESTOVJE 0 0 0 0 0:0 0

4 SAMOBOR III 1 0 0 1 0:1 0

5 SAVA STRMEC 1 0 0 1 0:2 0

 

Skupina B:

ZRINSKI – TOP 1 : 1

KLOKOČEVAC – GALGOVO 1 : 0

 

TABLICA SKUPINE B:

1 KLOKOČEVAC 1 1 0 0 1:0 3

2 ZRINSKI 1 0 1 0 1:1 1

3 TOP 1 0 1 0 1:1 1

4 SAMOBOR II 0 0 0 0 0:0 0

5 GALGOVO 1 0 0 1 0:1 0

 

Raspored slijedećeg kola: (nedelja 28. siječnja)

SAMOBOR I – BREGANA – 16:00 h

BESTOVJE – SAMOBOR III – 16:30 h

SAMOBOR II – ZRINSKI – 17:00 h

TOP – KLOKOČEVAC – 17:30 h

KADETI:

SAMOBOR – SLOGA SUZA 10 : 1

BREGANA – TOP/HORVATI 1975 2 : 1

ZRINSKI – SAVA STRMEC 6 : 2

 

TABLICA KADETI:

1 SAMOBOR 1 1 0 0 10:1 3

2 ZRINSKI 1 1 0 0 6:2 3

3 BREGANA 1 1 0 0 2:1 3

4 TOP/HORVATI 1975 1 0 0 1 1:2 0

5 SAVA STRMEC 1 0 0 1 2:6 0

6 SLOGA SUZA 1 0 0 1 1:10 0

 

Raspored slijedećeg kola (nedelja 28. siječnja)

SAVA STRMEC – SLOGA SUZA – 18:00 h

TOP/HORVATI 1975 – ZRINSKI – 18:30 h

SAMOBOR – BREGANA – 19:00 h

 

JUNIORI:

ZRINSKI – SLOGA SUZA 1 : 2

SAMOBOR I – SAMOBOR II 3 : 4

RAKOV POTOK – SAVA STRMEC 1 : 3

 

TABLICA JUNIORI:

1 SAVA STRMEC 1 1 0 0 3:1 3

2 SAMOBOR II 1 1 0 0 4:3 3

3 SLOGA SUZA 1 1 0 0 2:1 3

4 BREGANA 0 0 0 0 0:0 0

5 SAMOBOR I 1 0 0 1 3:4 0

6 ZRINSKI 1 0 0 1 1:2 0

7 RAKOV POTOK 1 0 0 1 1:3 0

 

Raspored slijedećeg kola: (nedelja 28. siječnja)

SLOGA SUZA – SAMOBOR I – 19:30 h

SAMOBOR II – RAKOV POTOK – 20:00 h

BREGANA – ZRINSKI – 20:30 h

VETERANI:

Skupina A:

SAMOBOR – SAMOBORSKI OTOK 2 : 0

ŠD KLADJE – SLOGA SUZA 2 : 3

 

TABLICA SKUPINA A:

1 SAMOBOR 1 1 0 0 2:0 3

2 SLOGA SUZA 1 1 0 0 3:2 3

3 ŠD KLADJE 1 0 0 1 2:3 0

4 SAMOBORSKI OTOK 1 0 0 1 0:2 0

 

Skupina B:

HNK TIGAR RAKITJE – BREGANA 1 : 4

GALGOVO – KLOKOČEVAC 0 :3

 

TABLICA SKUPINA B:

1 BREGANA 1 1 0 0 4:1 3

2 KLOKOČEVAC 1 1 0 0 3:0 3

3 SAVA STRMEC 0 0 0 0 0:0 0

4 HNK TIGAR RAKITJE 1 0 0 1 1:4 0

5 GALGOVO 1 0 0 1 0:3 0

 

Raspored slijedećeg kola: (subota 27. siječnja)

GALGOVO – SAVA STRMEC – 19:00 h

KLOKOČEVAC – BREGANA – 19:30 h

SAVA STRMEC – HNK TIGAR RAKITJE – 20:00 h

BREGANA – GALGOVO – 20:30 h

 

 

 

 

 

 

 

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentirajte