Počinje Zimska malonogometna liga NS Samobor

18. siječnja 2018.
Komentari isključeni
1.100 Pregleda

Dolazećeg vikenda, 20. i 21. siječnja počinje i Zimska liga Nogometnog središta Samobor, u čak 8 natjecateljskih kategorija.

Tijekom siječnja i veljače snage će odmjeravati prijavljenje momčadi igrača rođenih 2010. i 2009. godine, zatim limači, mlađi i stariji pioniri, kadeti, juniori i veterani.

Prvo kolo u svim kategorijama odigrat će se na parketu sportske dvorane OŠ Bogumil Toni, a raspored i satnica utakmica su slijedeći:

PRSTIĆI 2010. godište:

Prijavljene ekipe: NK Samobor 1, NK Samobor 2, NK Bregana

Raspored utakmica za subotu 20. siječnja:

11:00 NK Samobor 1 – NK Bregana

12:00 NK Samobor 2 -NK Bregana

 

IGRAČI ROĐENI 2009. GODINE:

Prijavljene ekipe:

Skupina A: NK Bestovje Plavi, NK Samobor, NK Klokočevac, HNK Tigar Rakitije

Skupina B: NK Bestovje Crveni, NK Bregana, NK Zrinski, NK Sava Strmec, NK TOP/Horvati 1975

Raspored utakmica za subotu 20. siječnja:

11:30 NK Bregana – NK TOP/Horvati 1975

12:30 NK Zrinski – NK Sava Strmec

13:00 NK Samobor – NK Klokočevac

13:30 NK Bestovje Plavi – HNK Tigar Rakitje

 

LIMAČI:

Prijavljene ekipe:

Skupina A: NK Sava Strmec, NK Samobor 4, NK Bregana 2, NK Zrinski 1, Sloga Brezje, NK Bregana 3, NK Samobor 1

Skupina B: NK Bestovje, NK Samobor 3, NK Bregana 1, NK Zrinski 2, NK TOP/Horvati 1975, NK Klokočevac, NK Samobor 2

Raspored utakmica za nedelju 21. siječnja:

10:00 NK Samobor 4 – NK Samobor 1

10:30 NK Bregana 2 – NK Bregana 3

11:00 NK Sava Strmec – NK Samobor 4

11:30 NK Samobor 4 – NK Bregana 2

12:00 NK Bregana 3 – NK Zrinski 1

12:30 NK Samobor 3 – NK Samobor 2

13:00 NK Bregana 1 – NK Klokočevac

13:30 NK Zrinski 2 – NK TOP/Horvati 1975

 

MLAĐI PIONIRI:

Prijavljene ekipe:

Skupina A: NK Bestovje 2005, NK Samobor 1, NK Bregana 2, NK TOP 2, NK Samobor 3

Skupina B: NK Bestovje 2006, NK Samobor 2, NK Zrinski, NK TOP 1, NK Bregana 1

Raspored utakmica za nedelju 21. siječnja:

14:00 NK Samobor 1 – NK Samobor 3

14:30 NK Bregana 2 – NK TOP 2

15:00 NK Samobor 2 – NK Bregana 1

15:30 NK Zrinski – NK TOP 1

 

STARIJI PIONIRI:

Prijavljene ekipe:

Skupina A: NK Bestovje, NK Samobor 3, NK Bregana, NK Sava Strmec, NK Samobor 1

Skupina B: NK Samobor 2, NK Zrinski, NK Klokočevac, NK Galgovo, NK TOP

Raspored utakmica za nedelju 21. siječnja:

16:00 NK Samobor 3 – NK Samobor 1

16:30 NK Bregana – NK Sava Strmec

17:00 NK Zrinski – NK TOP

17:30 NK Klokočevac – NK Galgovo

 

KADETI:

Prijavljene ekipe: NK Samobor, NK Bregana,NK Zrinski, NK Sava Strmec, NK TOP/Horvati 1975, NK Sloga Suza

Raspored utakmica za subotu 20. siječnja:

14:00 NK Samobor – NK Sloga Suza

14:30 NK Bregana – NK TOP/Horvati 1975

15:00 NK Zrinski – NK Sava Strmec

 

JUNIORI:

Prijavljene ekipe: NK Bregana, NK Zrinski, NK Samobor 1, NK Rakov Potok, NK Sava Strmec, NK Samobor 2, NK Sloga Suza

Raspored utakmica za subotu 20. siječnja:

15:30 NK Zrinski – NK Sloga Suza

16:00 NK Samobor 1 – NK Samobor 2

16:30 NK Rakov Potok – NK Sava Strmec

 

VETERANI:

Prijavljene ekipe:

Skupina A: VNK Samobor, ŠD Kladje, NK Sloga Suza, NK Samoborski Otok

Skupina B: NK Sava Strmec, HNK Tigar Rakitje, NK Galgovo, NK Klokočevac, VNK Bregana

Raspored utakmica za subotu 20. siječnja:

17:00 VNK Samobor – NK Samoborski Otok

17:30 ŠD Kladje – NK Sloga Suza

18:00 HNK Tigar Rakitje – VNK Bregana

18:30 NK Galgovo – NK Klokočevac

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentari nisu dopušteni.