Okončane borbe u kadetskoj konkurenciji

13. siječnja 2018.
Komentari isključeni
407 Pregleda

Na tatamijima Samobor Arene jučer su se za medalje na 27. Grand Prixu Croatia borili kadeti i kadetkinje u nekoliko težinskih kategorija. Karate nade KK Samobor i KK Bregana postigli su slijedeće rezultate:

KK Samobor:

DARIO SZEL – Kumite – Kadeti -57 kg

pobjeda 1. kolo protiv Roberta Zdravkovskog

pobjeda 2. kolo protiv Jacopa Botossa

poraz u 3. kolu protiv Juraja Černickog

DINO ŠIMUNEC – Kumite – Kadeti -57 kg

poraz u 1. kolu od  Aminagha Gulijyeva

IVAN TERIHAJ – Kumite – Kadeti -52 kg

poraz u 1. kolu protiv Jakuba Černickog

JURICA RUNTAS – Kumite – Kadeti -70 kg

pobjeda 1. kolo protiv Davidea Colomba

poraz u 2. kolu od Ofeka Berkovicha

MAGDALENA ŠUFLAJ – Kumite – Kadetkinje +54 kg

poraz u 1. kolu od Sanye Petkove

poraz u repasažu od Ayle Rzazade

MISLAV BLAŽEKOVIĆ – Kumite – Kadeti -52 kg

pobjeda 1. kolo protiv Ilaya Maloola

poraz u 2. kolu od Mikite Rashetnika

PAULA ŠOGORIĆ – Kumite – Kadetkinje +54 kg

pobjeda 1. kolo protiv Simone D’Attilo

poraz u 2. kolu od Magdalene Božinoske

PETAR JEDNAR – Kumite – Kadeti -70 kg

pobjeda 1. kolo protiv Andree Burana

poraz  u 2. kolu od Alana Aprilova

KK BREGANA:

BORNA STANIĆ – Borbe – Kadeti -57 kg

pobjeda 1. kolo protiv Strahinje Radojčina

pobjeda 2. kolo protiv Krše Eldara

poraz u 3. kolu od Mattea Simonatta

LARA WEISMANN – Borbe – Kadetkinje -47 kg

poraz  u 1. kolu od Anne Ghirelli

LUNA WEISMANN – Borbe – Kadetkinje -54 kg

poraz  u 1. kolu od Zoje Zimnikovalove

PETAR STANIĆ – Borbe – Kadeti -57 kg

pobjeda 1. kolo protiv Darka Spaskovskog

pobjeda 2. kolo protiv Stefana Šorgića

poraz  u 3. kolu od Patrizia Rovellioa

poraz u repasažu od Saleviya Lobanova

REZULTATI 27. GRAND PRIXA CROATIA U KONKURENCIJI KADETA U BORBAMA:

Kategorija do 52 kilograma:

1. FARID AGHAYEV, Azerbaijan National Karate Federation
2. PAVLE DUJAKOVIĆ, Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. DENISLAV STOYANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kategorija do 57 kilograma:

1. MAHIR DZUHO, Karate Savez Kantona Sarajevo
2. PATRIZIO ROVELLI, a.s.d. Olimpia Karate Bergamo
3. MATTEO SIMIONATO, CTR Veneto
3. JURAJ ČERNICKÝ, Slovak National Team

Kategorija do 63 kilograma:

1. MYKYTA SHYLONOSOV, sc NORVEN
2. ANDRIJA FATIC, Omladinac
3. TALE YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ŽAN AHLIN, KRANJ

Kategorija do 70 kilograma:

1. DANIEL BAGITA, Slovak National Team
2. OFEK BERKOVICH, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ALAN APRILOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. KRASEN NIKOLAEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kategorija preko 70 kilograma:

1. ROBERTO PETROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. MILÁN BILISICS, BVSC-Fighter
3. ALEKSANDAR TRIVUNOVIĆ, ENERGIJA

 

REZULTATI 27. GRAND PRIXA CROATIA U KONKURENCIJI KADETKINJA U BORBAMA:

Kategorija do 47 kilograma:

1. FIDAN DADASHOVA, Azerbaijan National Karate Federation
2. POLINA HURENKO, KC NIKA
3. BOGLARKA BIHARY, UTE
3. STAFANIYA SOBALEVA, Belarus Karate Federation

Kategorija do 54 kilograma:

1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IRIS KOVAČ, STUDENT
3. ALICE ULIVI, AKS Sesto Fiorentino

Kategorija preko 54 kilograma:

1. SANYA PETKOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
3. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. ANJA RADOVIĆ, Karate Federation of Serbia
Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentari nisu dopušteni.