Tri finala u Novom Sadu

15. prosinca 2017.
1.181 Pregleda

Proteklog vikenda, od 8. do 10. prosinca, tri samoborske gimnastičarke boravile su u Novom Sadu na jakom međunarodnom turniru “Laza Krstić i Marica Dželatović”. Nastupilo je preko 100-injak gimnastičarki iz 13 zemalja. Nakon kvalifikacija u finale su se plasirale sestre Mihelić.

Starija Marija Sara natjecala je u seniorskoj kategoriji te osvojila 5. mjesto u finalu na ručama i 7. mjesto na preskoku. U višeboju je bila šesta. Mlađa Ema natjecala je u juniorskoj kategoriji te osvojila 8. mjesto u finalu na ručama i 12. mjesto u višeboju.

Desetogodišnjoj Rebecci Kendi bilo je ovo prvo natjecanje u FIG programu te je na njega došla po iskustvo i solidno odradila svoje vježbe.

U pratnji natjecateljica bile su trenerice Jelena Pađan i Martina Bublić.