Gledatelja: 130.

KK SAMOBOR – KK SESVETE 77:79 (30:38)
(14:21, 16:17, 24:14, 23:27)

SAMOBOR: Lovro Mandalinić 16, Niko Gril 15, Marko Šilobod 11, Bruno Levanić-Kutni 11, Josip Škara 10, Dario Gazić 6, Luka Živko 5, Mateo Gionechetti-Prahin 3, Nikša Šiljezar, Bruno Srabotnak. TRENER: Marin Sedlar.

Košarkaši Samobora izgubili su na domaćem terenu u derbiju kola protiv vodeće ekipe Sesveta doslovno primivši koš u zadnjoj sekundi utakmice. Ponovo se ponavlja slab ulazak obrambeni i napadački košarkaša Samobora tako da gosti krajem prve četvrtine ostvaruju prednost od 21:14 koje uspješno brane do kraja poluvremena. U drugom poluvremenu Samoborci čvršćom igrom u obrani i učinkovitijim napadom 5 minuta prije kraja ostvaruju najveće vodstvo na utakmici od 64:58, te 2 minute prije kraja imaju 5 koševa prednosti, 72::67. Međutim sav taj trud su uprskali nervoznom igrom u samoj završnici gubeći u napadu nerazumno lopte kao po traci tako da gosti 4 sekunde prije kraja kod egal rezultata 77:77 imaju loptu i zadnji napad. Međutim preširokom obranom Samoborci su ostavili gostima previše prostora pod košem što oni koriste i u posljednjoj sekundi utakmice dolaze do slobodnih bacanja koje uz dva ubačaja pretvaraju u zasluženu pobjedu

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo
SD Samobor.
SUCI: Vukojević, Jež – Zagreb
Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 42:38 (21:18)
(13:10, 8:8, 10:12, 11:8)

SAMOBOR: Štrkalj 9, Kršnjavi 4, Dean, Žingor 2, Seba 4, Hrastnik, Žganjer 7, Grgos 4, Mandić, Musa 10, Galunić, Mataušić, Bernardić 2. TRENER: Marko Šilobod.

Bilo je vrlo napeto do polovice zadnje četvrtine kada Samoborci presing obranom i sa 6 koševa u nizu preokreću rezultat u svoju korist 39:34 koji uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

I HRL sportskih škola 2005 – 3. kolo
SD Dubrava u Zagrebu.

KK SAMOBOR – KK SESVETE 21:22 (14:7)
(9:4, 5:3, 0:8, 7:7)

SAMOBOR: Marko Musa 6, Roko Mandić 4, Bojan Klasav 4, Adrian Seba 3, Luka Štrkalj 2, Jan Hrastnik 1, Marko Dolenac 1, Niko Boch, Martin Grgos, Ivan Medić, Sven Žingor. TRENER: Marko Šilobod.

U trećem kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci iako su gotovo cijelu utakmicu vodili, u samoj završnici tijesno su izgubili od ekipe Sesveta.

I HRL sportskih škola 2005 – 4. kolo

KK SAMOBOR – KK MAKSIMIR 34:19 (12:11)
(6:10, 6:1, 10:2, 12:6)

SAMOBOR: Marko Dolenac 10, Luka Žganjer 6, Ivan Medić 4, Roko Mandić 4, Niko Boch 2, Marko Musa 2, Luka Štrkalj 2, Martin Grgos 2, Adrian Seba 2, Andrija Dean, Jan Hrastnik, Bojan Klasav, Sven Žingor. TRENER: Marko Šilobod.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena i rezultata 12:11 za Samoborce, Samoborci su zaigrali nikad bolje, odlično u obrani osvajajući lopte koje iz brzih kontranapada efektno realiziraju za na kraju zasluženu pobjedu.

KADETI – 2. HRL – 8. kolo
SD Samobor.
SUCI: Jularić, Pirija – Zagreb.
Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK SESVETE 56:66 (31:35)
(17:13, 14:22, 10:20, 15:11)

SAMOBOR: Jakov Kontak 23, Mark Knezović 14, Marko Milakara 5, Zorko Noa 4, Roko Baburek Spasevski 4, Roko Sedlar 3, Jan Matović 2, Leonardo Klišanić 1, Niko Mixich, Lovro Sedlar. TRENER: Krešimir Klupač.

U drugom poluvremenu Samoborci ostaju gotovo pet minuta bez ubačaja što koriste gosti i nizom pogodaka ostvaruju desetak koševa prednosti što im je na kraju bilo i dovoljno za zasluženu pobjedu.