Križevačko zlato, srebro i bronca

20. studenoga 2017.
80 Pregleda

Karate klub KTC iz Križevaca peti put uzastopno bio je odličan domaćin i organizator međunarodnog turnira “Križevci Open” koji je ove godine okupio 383 natjecatelja iz 48 klubova Hrvatske, Srbije, Slovačke i BiH. Karate klub Samobor nastupio je u Križevcima s petero mladih predstavnika u borbama, a u Samobor se vratio s osvojenim zlatom, srebrom i broncom. Najuspješniji je bio Roko Cirnski koji je slavio u konkurenciji učenika do 34 kg.

Borna Šunjić se okitio broncom u konkurenciji učenika do 38 kg dok je mlađi kadet Jan Henč u kategoriji do 48 kg osvojio srebro. Ovoga puta Mia Fauković i Neno Filipić nisu uspjeli doći do medalje.