SUCI: Marunica, Mustapić, Dumenić – Zagreb.
Gledatelja: 60.

KK MLADOST – KK SAMOBOR 74:95 (38:47)
(22:14, 16:33, 15:27, 21:21)

KK SAMOBOR: Dario Gazić 18, Niko Gril 16, Lovro Mandalinić 15, Marko Šilobod 12, Luka Živko 9, Bruno Levanić-Kutni 9, Josip Škara 7, Nikša Šiljezar 4, Mateo Gionechetti-Prahin 3, Bruno Srabotnak 2, Jakov Kontak. TRENER: Marin Sedlar.

Premlaki start Samoboraca, pogotovo u obrani, bio je dovoljan da se juniori Cedevite, koji igraju za Mladost, razmašu u napadu i do kraja prve četvrtine ostvare 10-ak koševa prednosti. U drugoj četvrtini potpuno druga igra Samobora koji je konačno zaigrao kako zna, čvrsto u obrani iz koje su sijevali kontranapadi jedan za drugim, te ostvario u drugoj četvrtini visokih 33:16 u svoju korist, te došao do 10-ak koševa prednosti. U drugom poluvremenu Samoborci i dalje igraju žestoko i vrlo brzo ostvaruju i 30-ak koševa prednosti koje domaćini tek pred kraj utakmice protiv rezervi Samobora uspijevaju donekle umanjiti.

Ovom uvjerljivom pobjedom Samobor je nanio prvi poraz Mladosti, a sebi otvorio put da se već u sljedećem, 5. kolu lige, u subotu u 17.30 sati na domaćem parketu pobjedom u derbiju protiv vodeće ekipe Sesveta uključi u igru za prvaka lige.