Ema Kotarski okitila se zlatom

29. listopada 2017.
958 Pregleda

U slovenskom Novom Mestu jučer je održan međunarodni turnir Pokal Novega Mesta. Natjecateljica judo kluba Okami Ema Kotarski osvojila je zlatnu medalju u dobnoj skupini U 14, do 63 kg. Ema je kroz tri borbe izborila prvo mjesto izvrsnom izvedbom odradivši sve dogovoreno s trenerom Dubravkom Šlatkom. Pokazala je zavidnu prednost i u svakoj borbi iznijela nešto novo te je plasman potpuno zaslužila. Nastupila je i Iris Maria Šlatka (U12 -40kg) i započela borbe krasnim ipponom, ali je u drugoj borbi nespretno ušla u bacanje i završila u zahvatu. Ipak je izborila repasaž, te na kraju, u iznimno jakoj konkurenciji, osvaja 5. mjesto.