Od dječjeg fašnika preko SURLE do Bunkera (24. veljače 2020. 14:29)
Finale 194. Samoborskog fašnika! (24. veljače 2020. 14:13)
Nove medalje za mlade šahiste (24. veljače 2020. 11:45)
Iz Labina sa 6 medalja (24. veljače 2020. 11:22)
Dvostruko slavlje za Nevu Gojković (24. veljače 2020. 10:21)
Sedam odličja za Sakure (24. veljače 2020. 09:51)
13 sretnih medalja iz Labina (24. veljače 2020. 09:46)
Bronca za Niku Jelen (23. veljače 2020. 22:18)

Majerić i Mrvica pobjednici Open Plive 2017.

10. srpnja 2017.
1.454 Pregleda

Športski bridž klub Samobor bio je jučer domaćin bridž turnira 4. Open Društva za sportsku rekreaciju Pliva 2017. U ugodnom ambijentu terase restorana Samoborska oštarija nastupilo je 40-ak natjecatelja iz nekoliko zagrebačkih bridž klubova. Nakon kartanja, uz uobičajenu obilnu zakusku i druženje, podijeljeni su pehari, medalje i nagrade najuspješnijima. Prvo mjesto osvojili su Zoran Majerić i Mladen Mrvica, drugi najuspješniji par su bili Aleksandra Jeseničnik i Tolja Orač, a trećeplasirani rezultat imali su Jurica Carić i Davor Raše. Posebnu nagradu za prvoplasirani ženski par osvojile su Aleksandra Dujmović i Irena Rukavina, a nagrađeni su i Ksenija Noršić i Marko Grgurić te Ivan Gluščić i Dubravka Penić.

Športski bridž klub Samobor nastavlja sa svojim redovitim turnirima petkom u 18 sati i 30 minuta u restoranu Samoborska oštarija i poziva sve zainteresirane bridžiste da im se priključe. Osim toga, tijekom srpnja i kolovoza igraju se tamo i turniri, utorkom od 18 sati.