Online edukacija za male iznajmljivače (2. lipnja 2020. 16:03)
Isključenja struje 3 . i 4. lipnja (2. lipnja 2020. 11:22)
Isplata mirovina od 8. lipnja (2. lipnja 2020. 09:26)
O nastavi u vrijeme koronavirusa (1. lipnja 2020. 14:45)
Isključenja struje 1. i 2. lipnja (1. lipnja 2020. 08:29)
Lipanjska akcija darivanja krvi! (30. svibnja 2020. 13:25)

Bruno Stojanović i Tomislav Božić na pobjedničkom postolju

13. lipnja 2017.
1.340 Pregleda

Shinkyokushin Austrian Open 2017. održan je u Beču i za razliku od prošlogodišnjih turnira, ovogodišnji je održan samo u borbama za kategorije juniora i seniora te je okupio 102 natjecatelja iz različitih kyokushin organizacija iz 10 zemalja: Švedske, Bugarske, Srbije, Njemačke, Poljske, Češke, Mađarske, Španjolske, Hrvatske i Austrije. Hrvatski kyokushinkai savez predstavljali su Gabriela Suša i Tomislav Božić iz samoborskog Fortisa te Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice.

Bruno je osvojio 1. mjesto u kategoriji mlađih juniora -75kg gdje je za protivnike imao također natjecatelje iz Poljske. Svoju nadmoć pokazao je pobijedivši oba suparnika prije isteka vremena. Prvu borbu završio je oborivši protivnika udarcima koljenom u tijelo nakon 25 sekundi borbe, dok je drugu borbu pobijedio sa dva knock downa udarcima rukama u tijelo u 65. sekundi i serijom udaraca koljenom u tijelo pred sami kraj borbe.

Tomislav je isto tako pokazao nadmoć u svojoj kategoriji starijih juniora +70kg gdje je osvojio 1. mjesto pobijedivši svoje protivnike također prije isteka trajanja borbe. U prvoj borbi protiv mađarskog natjecatelja ostvario je dva knock downa serijom udaraca nogama prednjim kružnim u noge u 35. i u 70. sekundi, a u borbi protiv natjecatelja iz Poljske, prvi knock down realizirao je koljenom u tijelo u 75. sekundi, a drugi, serijom udaraca rukama u tijelo nakon 85 sekundi borbe.

Gabriela je nastupila u kategoriji mlađih juniorki -55 kg i nije uspjela proći prvo kolo izgubivši borbu od natjecateljice iz Poljske. U počecima borbe izvela je odličan prednji kružni nogom u glavu koji na žalost suci nisu dosudili Gabrieli u korist, dok su u posljednjim sekundama borbe bodovali Poljakinjin prednji kružni nogom u glavu što je bilo dovoljno za prevagu Poljakinje.