SUCI: Majcug, Muhvić – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK PETAR ZRINSKI (Vrbovec) 46:43 (21:22)

(12:18, 9:4, 14:8, 11:13)

SAMOBOR: Milakara 14, Spaseski-Bamburek 2, Mixich, Kontak, Klišanić, Rubinić, L. Sedlar 4, Matović 8, R. Sedlar 6, Zorko 12. TRENER: Josip Vlah.

Samoborci su u utakmicu krenuli ležerno jer su praktički već ranije osigurali prvenstvo tako da su prvu četvrtinu dobili gosti s 18:12. U nastavku Samobor igra malo ozbiljnije, ali Vrbovčani i dalje nastavljaju punom snagom i uspijevaju u završnicu ući s 2 koša prednosti, 43:41. Međutim, u zadnjoj minuti, Samoborci ne dopuštaju iznenađenje i s 5 koševa u nizu dolaze do zaslužene pobjede i prvog mjesta u ligi.

Na fotografiji: Kadeti Košarkaškog kluba Samobor – prvaci Županijske lige za 2017. godinu. Stoje: trener Josip Vlah, Jakov Kontak, Jan Matović, Roko Sedlar, Leonardo Klišanić, Noa Zorko; čuče: Roko Spaseski, Marko Milakara, Lovro Sedlar, Niko Mixich

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 14 kolo

SD Zorić u Dugom Selu.

SUCI: Prohaska, Jularić – Zagreb.

KK DUGO SELO – KK SAMOBOR 79:47 (36:21)

(15:13, 21:8, 31:19, 12:7)

SAMOBOR: Župančić 3, Džimbeg 2, Ivanišević 11, Antunović 5, Golić 8, Zadro, Pavšek 18. TRENER: Darko Župančić.

Nakon ravnopravne borbe u prvoj četvrtini, u drugoj su Samoborci potpuno pali u igri i domaćini do poluvremena dolaze do znatnije prednosti od 36:21. U nastavku samoborska momčad nekoliko minuta ostaje bez ubačaja dok domaćini serijom od 10-ak koševa praktički osigurava uvjerljivu i zasluženu pobjedu.