Mlađi košarkaški kadeti uvjerljivo i zasluženo slave naslov prvaka

SD I. Benković u Dugom Selu.

KK DUGO SELO – KK SAMOBOR 47:57 (13:40)

(7:23, 6:17, 21:6, 13:11)

SAMOBOR: Leonardo Rubinić 19, Leonardo Klišanić 18, Ivan Mucak 9, Marin Sirovica 9, Frano Penava 2, Luka Markota. TRENER: Josip Vlah.

Mlađi kadeti Samobora pobijedili su u gostima ekipu Dugog Sela i tako postigli 13 uzastopnih pobjeda i uvjerljivo došli do naslova prvaka lige. Nakon dobre igre u prvom poluvremenu i visokog vodstva od 40:13, Samoborci u drugom igraju opušteno slaveći već osvojeno prvenstvo.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 12. kolo

SD Samobor.

SUCI: Kordina – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK FORTUNA 28:34 (15:15)

(6:2, 9:13, 6:11, 7:8)

SAMOBOR: Hrastnik, Dean, Musa 2, Magdić 4, Seba 2, Dolenac 2, Žganjer 5, Boch 4, Klasan 2, Žingor 3, Štrkalj 4, Medić. TRENER: Marko Šilobod.

Odličnom obranom Samoborci ostvaruju u prvoj četvrtini vodstvo od 6:2. Međutim tada se razigrao najbolji igrač Fortune Frančešević, inače dvanaestogodišnjak, ali gromada od čovjeka, koji do poluvremena izjednačuje, a u nastavku donosi i vodstvo svojoj ekipi za konačnu pobjedu.