Akcija nadzora vozača na dva kotača (22. kolovoza 2019. 15:48)
Preko 3 milijuna kuna za programe u kulturi (21. kolovoza 2019. 14:04)
Asfaltiran lijevi odvojak Okićke (21. kolovoza 2019. 13:44)
Gorjela prizemnica u Galgovu! (21. kolovoza 2019. 13:41)
Granice inspirirale umjetnike (20. kolovoza 2019. 23:11)
Sava trijumfirala na svom turniru (20. kolovoza 2019. 15:29)
Obnova mosta prema šetnici (20. kolovoza 2019. 15:25)

Nina Cvjetko zlatna u Solinu

29. svibnja 2017.
749 Pregleda

U organizaciji Judo kluba Solin u subotu 27. svibnja je u Solinu održan tradicionalni međunarodni judo turnir „Salona open“ na kojem je nastupilo preko 650 natjecatelja iz 53 kluba iz 10 zemalja. Judo klub „Profectus Samobor“ sudjelovao je sa 7 natjecatelja, a najuvjerljiviji nastup je imala Nina Cvjetko koja je u uzrastu djevojčica do 14 godina pobijedila u svim borbama i osvojila zlatnu medalju.

Tena Pšeničnjak je u uzrastu mlađih kadetkinja osvojila srebrnu medalju u konkurenciji 5 natjecateljica koje su se borile po principu „svaka sa svakom“. Iako je Tena u izravnoj borbi bila bolja od pobjednice turnira, zbog manjeg broja tehničkih bodova morala se zadovoljiti s drugim mjestom.

Tomislav Dömötörffy i Andrija Klarić su osvojili treća mjesta, a Diana Sertić, Antonio Hrkec i Marko Škrapec su natjecanje završili na petim mjestima.