Mlađi kadeti i košarkaški veterani – do pobjede!

Gledatelja 40.

KK SAMOBOR – KK PODSUSED 94:39 (37:24)

(23:12, 14:12, 29:9, 28:6)

SAMOBOR: Rubinić 23, Mucak 16, Klišanić 9, Mixich 14, Jelić 6, Penava 4, Sedlar 10, Sirovica 10, Pleš 2. TRENER: Marin Sedlar.

Kako su Samoborci već osvojili prvenstvo, prvo poluvrijeme odigrali su u mirnijem ritmu, da bi u nastavak krenuli punom snagom, pa su gosti ušli u žrvanj s “betonskom obranom” i s brzim i učinkovitim kontranapadima Samoboraca, koji nisu mogli preživjeti. Time su Samoborci pokazali zašto su najbolja ekipa lige, te na kraju s uvjerljivih 55 koševa razlike došli do zaslužene pobjede.

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 13 kolo

SD Samobor.

SUCI: Beganović, Malekin – Zagreb.

Gledatelja 30.

KK SAMOBOR – KK MULTIAGRAM 54:46 (23:20)

(11:9, 12:11, 8:14, 23:12)

SAMOBOR: Župančić 2, Zadro 2, Lukačić 8, Ivanišević 6, Z. Džimbeg, Govekar, Antunović, Z. Škiljan 2, Pavšek 15, Tadžić 14, Mulahalilović 5, D. Džimbeg. TRENER: Darko Župančić.

U utakmici s čvrstim obranama koševi su “padali na kapaljku” tako da je na poluvremenu bilo tek 23:20 za Samobor, a krajem treće četvrtine tek 31:34 za Multiagram. U zadnjoj četvrtini Samoborci izvlače posljednje atome snage, preokreću rezultat i u posljednje dvije minute utakmice mini serijom koševa od 7:0 dolaze do zaslužene pobjede.