Rudari “kratki” protiv Varaždinaca

18. svibnja 2017.
204 Pregleda

Rukometaši Rudara sinoć su poraženi na svom parketu od ekipe Varaždina 1930., u 6. kolu Lige za ostanak u Premijer ligi, rezultatom 24:26. Poluvrijeme je bilo 13:11 za domaćina.

U Rudama je, kao i na većini utakmica tijekom prvenstva, bilo neizvjesno do zadnje minute. Ovaj put pobjeda je otišla na stranu gostiju, u utakmici u kojoj su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. Na +1 Varaždina, minutu prije kraja, Rudar ne uspijeva odgovoriti pogotkom, pa gosti zabijaju za konačnih 24:26. Hrvoje Tojčić bio je najbolji strijelac Rudara s 8 golova.

U nastavku borbe za očuvanje premijerligaškog statusa, rukometaši Rudara u nedjelju, 21. svibnja, u 19 sati ugostit će sastav Ribola Kaštele. (foto: FB RK Rudar)