Nakon 6 pogodaka u Samoboru podjela bodova

14. svibnja 2017.
1.415 Pregleda

Nogometaši Samobora jučer su u prvenstvenoj utakmici 26. kola III HNL-zapad osvijili samo bod u domaćem dvoboju protiv sisačke Segeste.

Pred vrlo skromnim brojem gledatelja višeno je čak 6 pogodaka, po tri u mreži svake momčadi, a zanimljivo je da su svi zgodici postignuti u prvom poluvremenu.

Samobor je u vodstvo doveo mladi i vrlo nadareni Gluić već u 8. minuti, da bi Alapić izjednačio u 15., a Kožić u 25. preokrenuo rezultat u korist gostiju. Već u 30. minuti najbolji strijelac Samobora Mohač izjednačuje rezulat, a tri minute kasnije Samobor ponovo vodi pogotkom Makaruna. No dvije minute prije odmora novo izjednačenje Sisčanima donosi Novinić.

U drugom dijelu igre Samobor je u tri navrata mogao stići do pobjede no prilike su ostale neiskorištene.

III HNL-zapad – 26. kolo

SAMOBOR – SEGESETA 3 : 3

Gradski stadion Samobor, Gledatelja: 50

Suci: Jelić, Bilić i Brezić

Strijelci: 1:0 Gluić (8′), 1:1 Alapić (15′), 1:2 Kožić (25′), 2:2 Mohač (30′), 3:2 Makarun (33′), 3:3 Novinić (43′)

SAMOBOR: Kovačić, Trupec, Makarun, Držić, Rajkovača, Šimac, Hasan (od 90′ Kižlin), Gluić (od 65′ Aljinović), Brujić, Mohač, Regović (od 49′ Brdarić)

Trener: Stjepan Bašić

SEGESTA: Skender, Korečić, Novinić, Sabljak (od 46′ Pazman), Sertić (od 46′ Cerovečki), Vranić, Marović, Kožić, Alapić (od 75′ Horvat), Galonja, Balen

Trener: Zoran Buinac

Rezultati ostalih utakmica 26. kola:

DUBRAVA TIM KABEL – KRK 2 : 0 (Juranović 2)

OPATIJA – STUPNIK 6 : 3 (Matovina 3, Lazić 2, Pejanović/ Šporčić, Soldo, Tercolo)

VRAPČE – JADRAN POREČ 2 : 1 (Šaban, Strjački / Banko)

ZAGOREC – DUGO SELO 2 : 0 (Smrekar 2)

KUSTOŠIJA – VINOGRADAR 0 : 0

VRBOVEC – HAŠK 0 : 3 (Miloš, Krajačić, Sekulić)

MAKSIMIR – TRNJE igra se 16. svibnja u 17:00 sati