Gledatelja 50.

KK SAMOBOR – KK JASKA 84:20 (34:12)

(24:6, 10:6, 30:2, 20:6)

SAMOBOR: Mixich 16, Bortas, Rubinić 2, Sedlar 10, Mucak 10, Sirovica 8, Klišanić 12, Markota, Ploš 2, Jelić 8, Penava 10, Belobrajdić 6. TRENER: Krešimir Klupač.

Mlađi kadeti Košarkaškog kluba Samobor u 11.kolu 4. Hrvatske lige došli su do 10. uzastopne pobjede svladavši sinoć na domaćem terenu i više nego uvjerljivo ekipu Jaske iz Jastrebarskog. Nakon dobre igre Samoborci u prvom poluvremenu ostvaruju 20-ak koševa prednosti. A zašto su lideri ove lige, pokazali su odličnom igrom u trećoj četvrtini dobivši je s visokih 30:2. Svi samoborski košarkaši dobili su priliku da zaigraju i iskoristili podjednaku minutažu da se pokažu i dokažu.