Gledatelja: 20.

KK MLADOST – KK SAMOBOR 72:83 (37:35)

(22:16, 15:19, 21:27, 14:21)

SAMOBOR: Marko Šilobod 24, Niko Gril 19, Jakša Milatić 15, Lovro Mandalinić 14, Nikša Šiljezar 9, Mateo Gionechetti-Prahin 2, Mark Knezović, Ivan Bilić, Zvjezdan Imbert, Marko Marcelić. TRENER: Matija Brkljačić.

U prvom poluvremenu Samoborce nikako nije išao šut tako da polovicom druge četvrtine domaćini vode s 10-ak koševa razlike. U završnici prvog poluvremena razigrao se najbolji igrač Samobora Marko Šilobod i serijom koševa vraća Samobor u igru, smanjujujući rezultat na samo 2 koša zaostatka. U drugom dijelu dugo se lomila utakmica i tek u posljednjih nekoliko minuta Samobor kreće punom snagom, naročito u obrani, osvajajući lopte u serijama i preko brzih kontranapada s 10-ak koševa u nizu preokreće rezultat u svoju korist.

Košarkaši Samobora sutra će već u 31. kolu ugostiti momčad Bosca. Utakmica će biti odigrana u Sportskoj dvorani Samobor s početkom u 21 sat I 15 minuta.

KADETI – ŽUPANIJSKA LIGA – 8. kolo

SD Samobor.

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Jularić – Zagreb.

Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 72:43 (35:12)

(21:5, 14:7, 21:12, 16:19)

SAMOBOR: Milakara 17, Spaseski-Baburek 6, Knezović , Sedlar L. 2, Matović 6, Sedlar R. 22, Zorko 19. TRENER: Marin Sedlar.

Samoborci su u prvih 5 minuta, nakon odlične obrane i vodstva od 12:0, pokazali protivnicima da bodovi sigurno ostaju u Samoboru.

JUNIORI – 2. HRL – 18. kolo

SD Samobor.

KK SAMOBOR – KK MAKSIMIR 65:56 (39:24)

(20:9, 19:15, 12:15, 14:17)

SAMOBOR: Čižmešija 16, Knezović 13, Milakara 2, Matović, Zorko, Crnić Palčec 11, Sedlar, Alilović 2, Jelić 9, Mišić 10, Bedeniković, Čakanić 2. TRENER: Josip Vlah.

Juniori Samobora u zadnjem, 18. kolu Druge hrvatske lige, došli su jučer na domaćem terenu do pobjede i time vjerojatno s najmlađom ekipom lige osvojili solidno 6. mjesto s nadom da će gotovo u istom sastavu sljedeće sezone napasti i prvo mjesto. Od ovogodišnje ekipe jedino se oprostio najstariji igrač, kapetan Matej Čižmešija, koji nastavlja daljnje školovanje u inozemstvu.

U prvom poluvremenu Samoborci požrtvovanom igrom, naročito u obrani, ostvaruju 15 koševa prednosti. U drugom dijelu stečenu prednost rutinirano brane za na kraju zasluženu pobjedu.

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 12 kolo

SD Virje.

SUCI: Subotičanec, Drmenčić.

KK PODRAVAC – KK SAMOBOR 91:70 (49:24)

(23:16, 26:8, 25:23, 17:23)

SAMOBOR: Župančić 11, Džimbeg 5, Škiljan 8, Golić 6, Zadro 4, Pavšek 23, Mulahalilović 6, Govekar 7. TRENER: Darko Župančić.

Krajem prvog poluvremena Samobor nekoliko minuta ostaje bez ubačaja dok domaćini serijom od 23 koša u nizu, uz 7 ubačenih trica, odlaze na odmor s prednošću od 25 koševa razlike. Polovicom treće četvrtine i Samobor ulaze u seriju od 7 trica, smanjuje na 14 koševa razlike, ali to nije bilo dovoljno za preokret.