Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK ZAPAD 74:70 (42:40)

(12:22, 30:18, 14:8, 18:22)

SAMOBOR: Lovro Mandalinić 21, Mateo Gionechetti-Prahin 14, Marko Šilobod 14, Nikša Šiljezar 8, Niko Gril 6, Jakša Milatić 5, Zvjezdan Imbert 3, Marko Marcelić 3, Lovro Jelić, Mark Knezović, Ivan Bilić. TRENER: Matija Brkljačić.

Preležerno su Samoborci ušli u ovu utakmicu, pa gosti vrlo brzo ostvaruju 10-ak koševa prednosti što održavaju do kraja prve četvrtine. U drugoj četvrtini ukazala se sasvim druga slika Samobora, s čvrstom obranom i serijom preciznih trica i dvica u napadu za minimalno vodstvo na poluvremenu. Početkom drugog dijela igre još boljom obranom samoborski košarkaši dolaze na 10-ak koševa prednosti koje gosti u napetoj završnici ipak ne uspijevaju sustići.

JUNIORI – 2. HRL – 14. kolo

SD Samobor.

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Čićin-Šain – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK VERN 52:95 (27:58)

(12:39, 15:19, 15:18, 10:19)

SAMOBOR: Matej Čižmešija 11, Ivan Alilović, Lovro Jelić 11, Mark Knezović 4, Marko Milakara, Roko Sedlar, Antonio Mišić 14, Jakov Kontak 12, Filip Crnić-Palčec, Dominik Bedeniković. TRENER: Josip Vlah.

Juniori Košarkaškog kluba Samobor u 14. kolu Druge hrvatske lige proveli su se kao bosi po trnju. Već u prvoj četvrtini Vern je ostvario 27 koševa prednosti prikazavši brzu i modernu igru s brzim kontranapadima i precizni šutevima iz svih pozicija. Do kraja utakmice “vernovci” su igrali s drugom postavom s kojom su se Samoborci mogli nadigravati, ali su na kraju ipak uvjerljivo izgubili.

MLAĐI KADETI – 4. HRL – 7. kolo

SD Samobor.

KK SAMOBOR – KK DUGO SELO 76:67 (33:32)

(12:16, 21:16, 22:11, 21:24)

SAMOBOR: Mixich 18, Mustafić 2, Rubinić 22, Sedlar 15, Mucak 4, Klišanić 12, Markota, Pleš, Jelić 3. TRENER: Krešimir Klupač.

Nakon početnog vodstva gostiju od 12:4 Samoborci polako preuzimaju inicijativu i do poluvremena ostvaruju vodstvo s košem razlike. Početkom drugog poluvremena, serijom od čak 18:2 Samobor se odljepljuje, na kraju pobjeđuje i potvrđuje prvo mjesto na ljestvici.

KADETI – ŽUPANIJSKA LIGA – 3. kolo

SD Žeravinec u Ivanić Gradu.

KK IVANIĆ – KK SAMOBOR 40:90 (29:28)

(14:20, 6:27, 9:20, 11:23)

SAMOBOR: Sedlar 18, Kontak 27, Matović 11, Milakara 22, Zorko 12. TRENER: Marin Sedlar.

Samoborski košarkaški kadeti u 3. kolu Županijske lige, iako nekompletni, uvjerljivo su pobijedili u gostima ekipu Ivanića te tako potvrdili svoju čelnu poziciju. Tek u prvoj četvrtini domaćini donekle uspijevaju parirati Samoborcima, a u nastavku jednostavno su na terenu postojali samo kadeti Samobora.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 8. kolo

SD Samobor.

SUCI: Muhvić – Zagreb, Dukmenić – R. Potok.

KK SAMOBOR – KK GORICA 26:41 (10:17)

(4:8, 6:9, 6:14, 10:10)

SAMOBOR: Klasan 1, Galunić, Musa 2, Posedi 2, Seba 4, Dolenac 7, Žganjer 2, Boch, Klupač, Žingor 4, Štrkalj 4, Medić. TRENER: Marko Šilobod.

Početkom drugog poluvremena, kod rezultata 21:16 za goste, gosti postižu seriju od 12 koševa i odlaze na nedostižnu prednost koju Samoborci nikako ne uspijevaju ugroziti.