Detalj s utakmice Trnje - Samobor (forto preuzet s facebooka sportnews.hr)

Treći proljetni poraz Samobora

27. ožujka 2017.
1.172 Pregleda

U 19. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora doživjeli su treći proljetni poraz. Na gostovanju u zagrebačkom Trnju istoimeni domaćin pobijedio ih je rezultatom 2:0.

Domaćini su poveli zgoditkom Sliškovića u 36. minuti koji je nakon sjajnog ubačaja Zubaka glavom matirao vratara Kovačića. Samo dvije minute kasnije Samobor je imao priliku za izjednačenje no udarac Nikice Brujića s bijele točke ukrotio je domaći čuvar mreže Spudić.

Pobjedu Trnja potvrdio je Goran Ljubojević u 55. minuti preciznim izvođenjem kaznenog udarca.

Samobor je protiv Trnja zaigrao bez četvvorice ozlijeđenih prvotimaca Brdarića, Mohača, Hasana i Štignjedeca.

III HNL-zapad – 19. kolo

TRNJE – SAMOBOR 2 : 0

Igralište Trnja u Zagrebu, Gledatelja: 150

Suci: Jurčević, Delač i Novosel

Strijelci: 1:0 Slišković (36′), 2:0 Ljubojević (55′ 11m)

TRNJE: Spudić, Ribić, Vlatković, Piršić, Trbuljak, Mandić, Jelić, Zubak, Žugaj, Slišković (od 88′ Jurač), Ljubojević (od 56′ Slatina)

Trener: Srećko Lušić

SAMOBOR: Kovačić, Trupec (od 80′ Rajkovača), Šimac, Makarun, Vrančić, Držić (od 67′ Mršić), Brujić, Škvorc, Regović, Aljinović, Tomić

Trener: Stjepan Bašić

Rezultati ostalih utakmica 19. kola III HNL-zapad:

VINOGRADAR – STUPNIK 6 : 2 (Štulec 2, Terzić, Prijić, Miličević, Prša / Soldo, T. Adžić)

DUGO SELO – JADRAN POREČ 2 : 1 (Ačkar, Benković / Šoškić)

HAŠK – KRK 1 : 4 (Zelenika / Fumić 2, Josipović, Brdar)

SEGESTA – OPATIJA 2 : 2 (Galonja, Novinić / Mance, Krešić)

KUSTOŠIJA – DUBRAVA TIM KABEL 2 : 1 (Horvat 2 / Abramović)

VRBOVEC – VRAPČE 1 : 1 (Petak / Šaban)

ZAGOREC – MAKSIMIR 2 : 2 (Smrekar, Strabić / Hodak, Nakić)