Tri medalje za Breganu

20. ožujka 2017.
810 Pregleda

U subotu je održan 18. Opatija kup na kojem je nastupilo 430 natjecatelja iz Hrvatske, Italije, Slovenije i BiH. Turnir je poslužio kao dobra provjera sportske forme prije državnog prvenstva za mlađe dobne kategorije.

Iz Karate kluba Bregana nastupilo je troje mladih natjecatelja koji su prikazali vrlo dobre mečeve i osvojili tri brončana odličja.Patricija Žabčić je u kategoriji učenica do 44 kg osvojila broncu, a malo je nedostajalo da ponovi isti uspjeh i u kategoriji mlađih kadetkinja gdje je na kraju zaustavljena korak do medalje.

Uspješan nastup imali su braća Borna i Petar Stanić koji su osvojili treća mjesta u kategoriji mlađih kadeta do 52 kg.