Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK GORICA 73:55 (38:38)

(17:23, 21:15, 24:8, 11:9)

SAMOBOR: Kontak 20, Zorko 16, Knezović 13, Sedlar 11, Milakara 10, Matović 3, Polo. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon izjednačene igre u prvom poluvremenu Samoborci su u drugom krenuli silovito i vrlo brzo ostvarili 20-ak koševa razlike što je na kraju bilo dovoljno za uvjerljivu pobjedu.

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 10 kolo

SD Vrbovec.

SUCI: Majcug, Macura – Zagreb, Horvat – Vrbovec.

KK PETAR ZRINSKI – KK SAMOBOR 84:52 (32:27)

(15:13, 17:14, 18:6, 34:19)

SAMOBOR: Župančić 5, Bujanić 11, Džimbeg, Škiljan 3, Tadžić 17, Zadro 4, Mulahalilović, Govekar 5, Golić 7. TRENER: Darko Župančić.

Nakon prvog poluvremena, u kojem je Samobor držao priključak, u drugom dijelu igra mu se potpuno raspala. Uz to, domaćini još više stišću u odbrani i preko brzih kontranapada dolaze do uvjerljive pobjede.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 7. kolo

SUCI: Ljolje, Špoljarec – Zagreb.

Gledatelja: 30.

KK IVANIĆ – KK SAMOBOR 14:33 (9:15)

(3:9, 6:6, 5:10, 0:8)

SAMOBOR: L. Žganjer 11, Boch, Dean, Štrkalj 6, Musa 4, Hrastnik 4, B. Žganjer, Magdić 2, Posedi 2, Dolenac 4. TRENER: Marko Šilobod.

Nakon početnih 5:0 za Samoborce, domaćini pokušavaju do poluvremena preokrenuti rezultat, ali bez uspjeha. U nastavku utakmice razigrani Samobor igra bez pogreške i ostvaruju uvjerljivu pobjedu.