SUCI: Galiot – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

Gledatelja: 20.

KK SAMOBOR – KK DUGA RESA 101:59 (45:29)

(21:23, 24:6, 21:16, 25:14)

SAMOBOR: Matej Čižmešija 18, Antonio Mišić 10, Kristijan Iviček 9, Jakov Kontak 12, Fabijan Čakanić 2, Roko Sedlar, Lovro Jelić 19, Mark Knezović 3, Marko Milakara 8, Ivan Alilović 2, Filip Crnić Palčec 18. TRENER: Josip Vlah.

U prvoj četvrtini, nakon izjednačene igre, gosti uspijevaju ostvariti 2 koša prednosti. U drugoj četvrtini zagrijani Samoborci pojačavaju tempo u obrani i napadu, koji gosti, zbog pomanjkanja snage, više ne mogu pratiti, tako da Samoborci pred kraj utakmice odlaze na nedostižnih 50 koševa prednosti.

MLAĐI KADETI – 4. HRL – 5. kolo

SD Samobor.

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Vrdoljak – Zagreb.

Gledatelja: 60.

KK SAMOBOR – KK HERMES ANALITICA 59:39 (29:14)

(16:8, 13:6, 14:12, 16:13)

SAMOBOR: Mixich 24, Mustafić 2, Markota, Rubinić 8, Sedlar 9, Sirovica 2, Klišanić 7, Pleš, Mucak, Jelić T. 5, Belobrajdić 2, Jelić N., Penava. TRENER: Krešimir Klupač.

Predvođeni nepogrešivim Mixichem Samoborci u prvoj četvrtini ostvaruju 10-ak koševa prednosti. U nastavku i dalje igraju odlično u obrani i napadu te na kraju zasluženo pobjeđuju čime izbijaju na prvo mjesto lige.

KADETI – ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo

SD Samobor.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK FORTUNA 62:51 (29:28)

(19:12, 10:16, 22:10, 11:13)

SAMOBOR: Polo, Spaseski-Baburek 2, Knezović 16, Sedlar 5, Kontak 17, Matović, Milakara 9, Noa 13. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon fenomenalnog početka domaćina i vodstva od 9:0, gosti sređuju redove i do poluvremena dolaze na samo koš zaostatka, 29:28. Ipak početkom drugog poluvremena Samoborci s 10-ak koševa u nizu rješavaju pitanje konačnog pobjednika.