Od stipendija do događanja u Bunkeru! (21. listopada 2019. 15:05)
Pobjeda i 2 poraza (21. listopada 2019. 10:25)
Medalja do medalje (21. listopada 2019. 09:14)
8 medalja s 2 turnira (21. listopada 2019. 09:09)
Završnica uz Jacquesa i vatromet (20. listopada 2019. 13:54)
Od gradske budnice do samoborske kotlovine (19. listopada 2019. 17:21)

729 Pregleda

DRUGA HRVATSKA LIGA – ZAPAD, 15. KOLO

ŠRC ZAPREŠIĆ.

ŽRK Zaprešić – ŽRK Samobor 27:26 (15:14)

ŽRK Samobor: Pilić, L. Haramina (1), Hofer, Grgečić, Prodanović (1), Vapnar (3), Katanec (3), Kupres, Trošelj (3), Belanić, A. Haramina (2), Matijaščić, Kanceljak10), Tomašković, Štrkalj (3), Lucević.

Drugi vikend uzastopno samoborske rukometašice su u sklopu 15. kola Druge hrvatske lige – zapad, gostovale, ovaj put kod ekipe Zaprešića. Domaće djevojke pojačale su svoje redove u nastavku sezone s čak tri igračice i od početka se očekivala jaka i neizvjesna utakmica. Borbenost, odlučnost, odlične obrambene i napadačke akcije nisu izostale ni na jednoj strani.

Na poluvrijeme se otišlo s 15:14 za domaće igračice. Nastavak utakmice bio je maksimalno neizvjestan s puno postignutih pogodaka na obje strane, ali i uz čvrste obrane. “Lavicama” je trebalo samo malo više koncentracije, ali i sreće u nekoliko ključnih trenutaka igre. Borbene i složne do zadnjih sekundi, Samoborke, nažalost, nisu uspjele uzeti bodove u Zaprešiću, u utakmici koja je završila rezultatom 27:26 na radost domaćih rukometašica.

U redovima Samobora istaknula se Dora Kanceljak s 10 pogodaka.

Sljedeću utakmicu naše “lavice” igraju na domaćem terenu protiv ekipe Ivanića, vodećeg sastava Druge hrvatske lige – zapad, i to u utorak, 14. ožujka u 19 sati.

Biljana Pilić

(fotografija preuzeta s Facebook stranice ŽRK Samobor)

Svetonedeljske “slogašice” izgubile su u u istom kolu u gostima od ekipe Udarnika iz Kurilovca 25:27.