SUCI: Kordina – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

KK SAMOBOR – KK DUGO SELO 78:54 (40:16)

(16:8, 24:8, 16:9, 22:29)

SAMOBOR: Župančić 7, Golić 3, Zadro, Pavlović 9, Močan 7, Džimbeg 2, Rađenović 8, Tadžić, Škiljan Z. 10, Bujanić, Mulahalilović 2, Pavšek 27, Govekar 3, Zemljak. TRENER: Darko Župančić.

Domaća je momčad, krajem prvog poluvremena, nakon odlične obrane i još boljeg napada, serijom od 15 koševa došla na nedostižnih 24 koša prednosti. U drugom dijelu razlika se penje na najvećih 33 koša razlike, a u samoj završnici Samoborci igraju opuštenije tako da gosti s 10-ak ubačaja u nizu smanjuju svoj poraz na podnošljiviju razliku.

JUNIORI – 2. HRVATSKA LIGA – 7. kolo

SD Dom košarke Cedevita u Zagrebu.

KK MLADOST – KK SAMOBOR 71:64 (37:24)

(12:15, 25:9, 22:16, 12:24)

SAMOBOR: Matej Čižmešija 16, Lovro Jelić 14, Kristijan Iviček 13, Mark Knezović 12, Antonio Mišić 6, Filip Crnić Palčec 2, Ivan Alilović 1, Jakov Kontak, Fabijan Čakanić, Dominik Bedeniković, Marko Milakara, Roko Sedlar. TRENER: Josip Vlah.

Iako su mladi samoborski košarkaši dobro otvorili utakmicu i poveli u prvoj četvrtini s 15:12, u drugoj četvrtini su posve zakazali i u obrani i u napadu tako da domaćini ostvaruju 20-ak koševa prednosti. U posljednjoj četvrtini Samoborci ponovo igraju odlično u obrani i učinkovito u napadu, ali, nažalost, ne uspijevaju preokrenuti rezultat tako da domaćini zasluženo dolazi do pobjede.

KADETI – 2. HRL – 16. kolo

SD Samobor.

Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK SESVETE 78:69 (41:33)

(20:12, 21:21, 19:17, 18:19)

SAMOBOR: Mark Knezović 22, Jakov Kontak 15, Marko Milakara 12, Zorko Noa 11, Jan Matović 11, Roko Sedlar 7. TRENER: Marin Sedlar.

U 16. kolu Druge hrvatske košarkaške lige, kadeti Samobora jučer su na domaćem terenu pobijedili drugoplasirane Sesvete rezultatom 78:69 te im se tako primaknuli na samo bod zaostatka. Krajem prve četvrtine Samoborci serijom pogodaka ostvaruju razliku od 10-ak koševa prednosti koje uspijevaju obraniti do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

Seniori Košarkaškog kluba Samobor sutra će, u utorak, 7. veljače, imati prvenstveni ogled u okviru 18. kola A2 lige. U kasnovečernjem terminu, od 21 sat, sastat će se s momčadi maksimira. Utakmica se igra na parketu Sportske dvorane Samobor.