SUCI: Mustapić, Glavurdić, Ljolje – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK DUBRAVA – KK SAMOBOR 90:77 (42:33)

(21:20, 21:13, 26:27, 22:17)

SAMOBOR: Jakša Milatić 20, Lovro Mandalinić 17, Niko Gril 15, Mateo Gionechetti-Prahin 13, Ivan Bilić 6, Nikša Šiljezar 6, Mark Knezović, Lovro Jelić, Marko Šilobod, Zvjezdan Imbert, Marko Marcelić. TRENER: Matija Brkljačić.

Polovicom prve četvrtine, nakon dobre igre Samobora i vodstva od 17:13, domaćini s 8 koševa u seriji preuzimaju vodstvo, a do poluvremena imaju 9 koševa prednosti, 42:33. U drugom poluvremenu Samoborci u više navrata dolaze na 4-5 koševa zaostatka da bi onda u napadačkim akcijama početnički griješili što koriste domaćini i dolaze na kraju do prelagane, ali zaslužene pobjede.

JUNIORI – 2. HRL – 6. kolo

SD Samobor.

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Jularić – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK MEDVEŠČAK 80:54 (35:23)

(17:12, 18:11, 27:17, 18:14)

SAMOBOR: Matej Čižmešija 24, Kristijan Iviček 21, Filip Crnić Palčec 14, Lovro Jelić 11, Antonio Mišić 9, Fabijan Čakanić 1, Ivan Alilović. TRENER: Josip Vlah.

Juniori Samobora uspjeli su pobijediti ponajprije dobrom obranom kojom do kraja prvog poluvremena dolaze do prednosti od 35:23. U drugom dijelu Samoborci su se i raspucali, te serijom trica ostvaruju visoku i zasluženu pobjedu za treće mjesto u ligi.

KADETI – 2. HRL – 15. kolo

SD Univers u Zagrebu.

KK UNIVERS – KK SAMOBOR 53:70 (28:32)

(16:18, 12:14, 8:22, 17:16)

SAMOBOR: Mark Knezović 30, Jakov Kontak 12, Marko Milakara 12, Roko Sedlar 6, Zorko Noa 6, Jan Matović 2, Andrej Polo 2, Roko Baburek Spasevski. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon izjednačene igre u prvom poluvremenu, Samoborci su početkom drugog dijela igre krenuli malo žešće, zonskim presingom, te vrlo brzo serijom pogodaka odlaze na 20-ak koševa prednosti što je na kraju bilo dovoljno za još jednu pobjedu u nizu.