SUCI: Mustapić, Glavurdić, Ljolje – Zagreb.

Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR . KK VERN (Zagreb) 65:91 (30:44)

(18:22, 12:22, 13:13, 22:24)

SAMOBOR: Mateo Gionechetti-Prahin 18, Lovro Mandalinić 16, Marko Šilobod 13, Niko Gril 8, Jakša Milatić 4, Nikša Šiljezar 4, Zvjezdan Imbert 2, Ivan Bilić, Mark Knezović, Lovro Jelić, Marko Marcelić. TRENER: Matija Brkljačić.

Još u prvom poluvremenu Samoborci drže priključak, ali nikako da ih krene šut. Pogađaju tek dvije trice u cijeloj utakmici, a kad se doda čak 22 skoka viška visinski dominantnije momčadi Verna, na kraju ne čudi uvjerljiv poraz Samobora.

KADETI – 2. HRL – 14. kolo

SD Samobor.

SUCI: Jularić, Pirija – Zagreb.

Gledatelja: 60.

KK SAMOBOR – KK VERN 68:56 (39:24)

(26:7, 13:17, 12:16, 17:16)

SAMOBOR: Knezović 29, Kontak 17, Noa 13, Matović 5, Polo 2, Milakara 2, Sedlar, Baburek Spasevski. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon žestoke igre Samoboraca u prvoj četvrtini i 19 koševa prednosti, malo su posustali i u laganijem ritmu rutinirano priveli utakmicu kraju.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 4. kolo

SD Samobor.

SUCI: Rogić, Majcug – Zagreb.

Gledatelja: 60

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 45:19 (23:10)

(14:2, 9:8, 13:0, 9:9)

SAMOBOR: Galunić 3, Seba 5, Žganjer 1, Medić 4, Posedi 2, Žingor 2, Klupač 4, Klasan 2, Kos 14, Musa 2, Štrkalj 4, Grgos 2. TRENER: Marko Šilobod.

Već nakon prve četvrtine i rezultata 14:2 vidjelo se da gosti nemaju šanse protiv razigranih Samoboraca kod kojih je briljirao Marat Kos s 14 ubačenih koševa.